Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)


[h=2]Atatürk Olimpiyat Stadı bakıma giriyor... Restorasyon süreci yaklaşık bir yıl süreceği için Beşiktaş'ın, bu sezon maçlarını Galatasaray'la birlikte Türk Telekom Arena'da oynama ihtimali yükseldi.[/h]

besiktas-a-arena-yolu-acildi-2376315.Jpeg


Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre İnönü Stadı'nı yerinde yenileyecek olan Beşiktaş'ın, bu sezon maçlarını Atatürk Olmpiyat Stadı ya da Türk Telekom Arena'da oynaması gündemde. Ancak Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, yaklaşık bir yıl sürecek restorasyon çalışması yapılacak. Bu durum, "siyah-beyazlı takıma Arena'dan başka oynayacak stat kalmıyor" yorumunu da beraberinde getirdi.Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:""Olimpiyat Stadı Türkiye'nin önemli değerlerinden biri. Bu stadyum, 2020 İstanbul Olimpiyat adaylığı dosyamızın da önemli değerleri arasında yer alıyor. Stadyumun imalat sırasında öngörülemeyen bazı eksikliklerini tamamlamamız gerekiyor. Stadyumun en ağır hava şartlarında bile tribünleriyle birlikte olumsuzluklardan etkilenmemesine yönelik önlemler alacağız. 15-20 milyon lira gibi bir harcamayı göze alarak Olimpiyat'ı çok modern bir spor kompleksine dönüştürmeyi hedefliyoruz. İstanbul Olimpiyat Hazırlık Düzenleme Kurulu Sekreteryası'nı da buraya taşıyarak sahipsizliği sonlandırmayı hedefliyoruz. Tahminimce yakın zamanda Futbol Federasyonu da Olimpiyat Stadı'na taşınmayı arzuluyacaktır. Stadyum icin tüm önlemler alınacak ve adeta stat yeni baştan yepyeni bir görünüm kazanacak. Bu restorasyon süreci yaklaşık bir yıla ulaşabilir. Bu sırada İstanbul'daki diğer stadyumlarımızın daha yoğun kullanılması da gündeme gelebilir. Ancak sabrın sonunda Olimpiyat'ı yeniden kazanmış olacağız."

Milliyet
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Süper final maçında futbolu bırakın ayaklara oynayın diye havlayan fahişelerin ancak galatasaray deplasmanlarında oynayacakları stat olur Arena.Olurda Başkan şov yapar stadı Beşiktaş ile paylaşıma izin verirse istifa propagandalarına başlarız haberi olsun.
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Niye kasımpaşa bekliyormuş, Saraçoglunda oynasın tinerciler.FBjk diye bosuna mı diyoruz.
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Her şey bizim elimizde, bir başka takımın maç yapabilme vizesi bizde. Biz ne istersek o olacak.

Her şey Başkan'da bitiyor.Ona da güvenilir mi tabi ki hayır.
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Ya ben bu kadar amacını belli ettiklerini görmedim.Bu kadar da olmaz.O 2. sözleşmeye kim imza attıysa küfürü hak ediyor.6 ay önce açtın da ne b.ka yaradı
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)bu tinerci köpekler bizim stadımızda oynarsa çok pis küfürler edilir
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Hadi bakalım sıkıysa bir oynayın....Siyasi politik jepolitik coğrafi ne tür bir güç sizin yanınızda olursa olsun oynayamayacaksınız.
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Devletin amacı Ali Sami Yen arazisi gibi İnönü arazisini de Bjk'den alıp milyar dolarları cebe indirmek..Bjk'nin kendi imkanlarıyla stat yapamayacağını cümle alem biliyor,onlar da sonunda araziyi verip başka yere taşınmak durumunda kalacaklar..Onun için devlette Bjk'yi bir an önce stattan şutlamak istiyor bizim statı da Bjk'ye peşkeş çekiyor..
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Bunlarda hiç yüz yokmu lan.2.Başkan çıkıp sizi stadımız da görmek istemiyoruz diyor ama adamlar hala oynayacaz diyorlar.Bu nasıl bir yüzsüzlüktür? Bjk taraftarından da hiç ses seda yok.Ortam malı oldunuz az sesinizi çıkarın
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Bunlarda hiç yüz yokmu lan.2.Başkan çıkıp sizi stadımız da görmek istemiyoruz diyor ama adamlar hala oynayacaz diyorlar.Bu nasıl bir yüzsüzlüktür? Bjk taraftarından da hiç ses seda yok.Ortam malı oldunuz az sesinizi çıkarınOnlarda bu stadyum meselesinin basında ön plana çıkmasına seviniyorlardır. Kulübün hali ortada, kısaca işlerine geliyor.
 
Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)Devletin amacı Ali Sami Yen arazisi gibi İnönü arazisini de Bjk'den alıp milyar dolarları cebe indirmek..Bjk'nin kendi imkanlarıyla stat yapamayacağını cümle alem biliyor,onlar da sonunda araziyi verip başka yere taşınmak durumunda kalacaklar..Onun için devlette Bjk'yi bir an önce stattan şutlamak istiyor bizim statı da Bjk'ye peşkeş çekiyor..Daha kötüsü daha kötüsü var..Sansiro'da Milan-İnter beraber oynuyorlar diyorlar siyasiler...
 
Üst Alt