Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

yıkın gitsin ne işe yarıyor ya su memlekette bir işi de doğru yapın be kardeşim o stadda olimpiyat falan düzenlenmez düzenlense bile hiç bir rekor geçerli olmaz ordaki rüzgar ile şu jamaikalı usain bolt 100 metrede rekorunu 2 sanıye gelistirebılır :D

8 yıl sonraki organizasyon için ne bakımıymış bu ? Üstelik İBB nerde oynayacak maçlarını ? Hayır anlamıyorum bu ısrar bu baskı niye, bir yıllık stad gelri için mi ? Yoksa amaç başka mı ? Amacınız Arena'yı beşiktaşa komple vermek olmasın ? İnönü zaten tarihi eser, çivi bile çakamıyorlar, İnönü'ye kazma vurulmadan nedir bu sene illa Arena'da oynayacağız inadı ? Bunların amacı geçici meçici derken Arena'ya kapak attıktan sonra temelli kalmak. Devletinde işine gelir. Hem İnönü'ye dokunulmaz hem beşiktaı stad derdinden kurtarrırlaren önemliside herkesin başından beri gözünün içinde olduğu Arena'yı Galatasaray'a yedirmemiş olurlar. Yönetim aklını başına alsın, dik dursun. Yoksa bu taraftarın önünü alamazlar ...

Kulüp yönetimi, GSTV, GSsigorta, GSSTORE vb. br sürü GS yı temsil eden şey o stadın içindeyken Ünal Aysal nasıl genel kurul karar verir diyebiliyor.İlk ağızdan istemiyoruz desene başkan.

10 yıllık bir stada neden bakım yapıyorlar.:)

Hayır senede 100 maç oynanıyor sanki.:)

Çok çok ilginç.:)

Besiktas´i o statta oynatacaklar. Bunu anladim ben. Tabi Orman´in akli ordan gelecek gelirde. Galatasaray 55 Milyon Euro gelir elde etmis bu sene stattan. O devlete yalvararak Galatasaray´in karsiliksiz stadi paylasmasini saglamak istiyor. Amac bu.

Kusura bakmayin ama daha stadin bi moku yapilmadi daha. 1000 tane eksigi var. Devlet bize santaj yapacak. Bak, zorluk cikartirsan, ömür billah süründürürüz sizi pesimizde diyecekler. Stadi verirseniz, 1 sene icinde bütün eksikleri tamamlayacagiz diyecekler, devir teslimi bir an evvel yapacagiz diyecekler. 3-5 Milyon da para atacaklar önümüze. Hepsi bu

Nac basina 5 milyon kra parasi istesinler gelsin oynasinlar sikiyorsa

parada nakit odenecek oyle vadeyle felan odenmeyecek

O nasil olur ben kirada ola ola baskasini kiraya getirecen devlet baba?

Besiktas´i o statta oynatacaklar. Bunu anladim ben. Tabi Orman´in akli ordan gelecek gelirde. Galatasaray 55 Milyon Euro gelir elde etmis bu sene stattan. O devlete yalvararak Galatasaray´in karsiliksiz stadi paylasmasini saglamak istiyor. Amac bu.

Kusura bakmayin ama daha stadin bi moku yapilmadi daha. 1000 tane eksigi var. Devlet bize santaj yapacak. Bak, zorluk cikartirsan, ömür billah süründürürüz sizi pesimizde diyecekler. Stadi verirseniz, 1 sene icinde bütün eksikleri tamamlayacagiz diyecekler, devir teslimi bir an evvel yapacagiz diyecekler. 3-5 Milyon da para atacaklar önümüze. Hepsi bu

onları bizim stada aldıklarında bidaha çıkıbilceklerine inanıyormusun.

ömür billah çıkmazlar.daha inönü projesi yok daha çizilen yapılcak bise yok.tek gelir kaynagı arenayı görüyorlar ve bi sene değil 3-5 sene çıkmazlar

Hala TTArena diyorlar özellikle Milliyet denen gazete çok yapıyor bunu fenerbahçenin resmi gazetesi..

Kimse kusura bakmasın karar verilmiştir beşiktaş Ali Sami Yen Spor Kompleksine adımını atmayacak.

Olimpiyat bakıma alınıyor Beşiktaş'ın yolu açıldı diye haber yapmak nasıl bir mantıktır? Evvela İBB'ye ne olacağını sorgula sonra Beşiktaş'a bakarsın.

2010 olimpiyatlarına var 8 sene . ulan 20 tane stad yaparsın o zman içerisinde. neyin tadilatıymış bu

Hiçbirşey yapamazlar..GSM,Galatasaray'a sormadan kesinlikle karar veremez.Stadın kullanım hakkı bizim ise 49 yıl boyunca biz istemedikce o stadda tek bir kus ucamaz..49 yıl sonra alsınlar Stadı,isterse mahalle maçı yaptırsınlar..

2010 da değilmiş 2020 yılı olimpiyatları için bakım. ulan bu kadar mı yalan haber olur sırf gündemi sıcak tutup stad olayı haberleri ile baskı yapılıyor

Üst Alt