Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

Cevap: Olimpiyat Stadı Bakıma Alınıyor (!)

Rahat olun BJK nin siyasi baskı yapacak kadar gücü yok. Hiçbir şekilde Stad verilmeyecektir. Sorun İBB ve BJK olması değil. Zemin her şekilde bozulacak.

Başkan bjk ye acıyıp verir mi bilemiyorum? Siyaset bişi yapamaz onu biliyorum. BJK ağlak durumlarda bugünlerde. GS miz zor günler geçirirken beter olun diyenler şimdi kapımızda havlıyorlar.

Arkadaşlar iktidar bu stadı Beşiktaş'a vermek istediği sürece kimsenin yapacak bir şeyi yok. Anlaşmalar, sözleşmeler hikaye. Gerekirse kanun bile çıkarırlar, beşiktaşı o stadda oynatırlar. Beşiktaşı istemiyoruz diye boşuna nefes tüketmeyin, burası Türkiye, birileri oyanayacak derse oynar...

Ayrıca ne bu abicim sindirilmişler ordusu gibi! İktidar isterse olurmuş, hiç bir güç duramazmış.

Ne alaka, seçimle gelmiş adamlar. Halk seçmiş, sen, ben oy vermişiz gelmişler. Yarın vermeyiz giderler.

Biraz silkinin yahu bu ne!

Yarın da onlar seçilecek ondan sonraki gün de... Sen gazete okuyorsun, forumlarda olayları takip ediyorsun. Ama bu ülkede yaşayan milyonlarca kişi şu an Türkiye'de neler olup bittiğinden haberi yok. Ayrıca halkın gerçekten umurunda değil beşiktaş arena da oynamışmı oynamamış mı..

Arkadaşlar iktidar bu stadı Beşiktaş'a vermek istediği sürece kimsenin yapacak bir şeyi yok. Anlaşmalar, sözleşmeler hikaye. Gerekirse kanun bile çıkarırlar, beşiktaşı o stadda oynatırlar. Beşiktaşı istemiyoruz diye boşuna nefes tüketmeyin, burası Türkiye, birileri oyanayacak derse oynar...

Beyler bu iş o kadar kolay değil, yönetim pasif kalmasın istafaya davet etsin tehditler etsin bak bakalım ne oluyor.Gündemde yeterince dertleri var emin ol bizimle uğraşmak istemezler.

Şu yaşadığımız sıkıntı bizim yönetimin hatasıdır.

aga yazmam yazmam ama bu konuda biyerime kadar geldi.

yönetim akp genel kurul ve ne idügü belirsiz türkce olimpiyatlarina izin verirken dizginleri başkasının eline verdi. iddaa ediyorum şimdi kara kara düşünüyorlar ve üzülerek söylüyorum seneye kargaları stadımızda oynatacaklar :(

Sent from my iPad using Tapatalk HD

olası bir stat paylaşımında yönetimin bir basın toplantısı düzenleyip tüm GALATASARAY taraftarlarına hükümetin baskıları nedeniyle stadı paylaşmak zorunda kaldık tüm taraftarlarımız bunu bilsin diyerek hükümeti hedef göstermesi bile yeterli ondan sonra padişah düşünsün neler olacağını

Yok ya?

Çok haklısın olmadık şeylerde değil yazdıkların.

olası bir stat paylaşımında yönetimin bir basın toplantısı düzenleyip tüm GALATASARAY taraftarlarına hükümetin baskıları nedeniyle stadı paylaşmak zorunda kaldık tüm taraftarlarımız bunu bilsin diyerek hükümeti hedef göstermesi bile yeterli ondan sonra padişah düşünsün neler olacağını

Basbakan kisiler kurumlar ayrilmali dedikten sonra bizim yonetimin nasil sustugunu hepimiz gorduk. Bir tek Adnan Ozturk konusuyordu o da mahkemeye sevkedildi, simdi o da o konusmuyor sike, Uefa ve fenerle ilgili.

Yonetimin hepsi isadami, nerden vergi cezasi gelecek, baslarina nasil bir corap orulecek bilemezler. Ben hicbir tepki beklemiyorum acikcasi. Taraftar yaparsa bir sey yapar, onlar da yonetimden beklenti icindeler.

bu tiyatro yeter ama artık ya...

Zamanında mesaj net verilmişti kurumlar tarafından: Yetmez. Durmak yok, devam... :)

Bjk ortada sıçan olmuş, önüne gelen kullanıp duruyor. İşine gelmeyen Bjk'ya hadi ısır şunu diyor, Fikret Orman da çıkıp saçma sapan açıklamalar yapıyor, elinde olimpiyat stadı sözleşmesi olmasına rağmen.

GSGM İnönü'den para falan alamıyor, sözleşme gereği kira da vermiyor Bjk, reklam panolarından da pay almıyor, alsa da cüzi bir miktar alıyor. Yetmedi bizim 300 tane VIP koltuklardan gelecek paraya konmuş durumdalar. Ee bu kadar gelir geliyorken, bizim kulüp de bu saçmalığı kabul etmiyorken, ortadaki rantı kaptırmak istemiyorlar. Bjk'yi de maşa olarak kullanıyorlar, bunu kabul et yoksa bunları başına salarım diyor.

Şimdi Bjk ortak kullanmaya başlarsa hem bizden, hem onlardan kira geliri elde edecek, hem bizden hem onlardan reklam panosu gelirleri elde edecek, Bjk yine ağır mali şartları kabul ederek gelecek, yine aynı şekilde Bjk'den de 300-500 VIP koltuğun parasını alacaklar. Görünen o ki, GSGM ve menfaatçiler hem sonradan yapılmış sözleşmeyi kabul ettirmeye çalışıyor, hem şuandaki gelirini 2-3 a katlamak istiyor.

Zamanı gelir, bir gün yeni stad yaparlarsa, devlet sana iyilik yaptım zor gününde, hadi şu ağır şartlarımızı kabul et, yılda şu kadar kira ver, reklamlardan şu kadar pay ver, bu sefer de loca gelirlerini ver diye dayatır, Bjk'ye kim gelirse gelsin paşa paşa dayatılan her şartı kabul eder. Bu iyilik karşılığında İnönü stadı arazisini bana veriyorsun, başka bir yerde stat yapıyorsun diye rahat rahat stada da çökecekler. Bir kez çıtlatıldı mevzu, Bjk taraftarı ayağa kalktı, ama bunca yapılan iyilikten sonra alamazsın arazimizi diyemezsin, adam çıkar sana en kötü gününde iyilik yaptım, kurtardım, bana laf söylemeye hakkın yok der, aynı bir Allah kuruşun yok dediği gibi.

Hadi Bjk taraftarı Arena için ısrarlarınıza devam edin, yönetiminiz mart ayında Olimpiyat stadı için anlaşma yaptı bile. Bizim genel kurul izin vermez nasılsa, ortalıkta çıplak tavuk gibi kalacaksınız bu gidişle.

2020 adaylıgın var daha kazanacagın kesın degıl sen dıyorsunkı 8 yıl onceden bakıma alıyorum :D :D bunu dıyen bıze KÜFÜR EDEN bakan degıl mı?? bunu avrupada yapacaklar adamı koltugundan ederler, o stad sen 2012 yı kazan yıne bakıma gırecek 8 yıl oncesınden bakım mı olur :D

............yersen..

up

Hani ne oldu bu bakım? Arena'dan red diyince vaz mı geçildi?

2 hafta kadar önce İBB yöneticisini dinledim, bize bir bildiri yapılmadı biz Olimpiyat'ta oynacağız diyordu.

Pislik yapmaya çalışıyorsanız bari çaktırmadan yapın böyle yüzsüzce değil.

up

Hani ne oldu bu bakım? Arena'dan red diyince vaz mı geçildi?

2 hafta kadar önce İBB yöneticisini dinledim, bize bir bildiri yapılmadı biz Olimpiyat'ta oynacağız diyordu.

Pislik yapmaya çalışıyorsanız bari çaktırmadan yapın böyle yüzsüzce değil.

Gelişen olaylar sayesinde tadilat gelecek sezona ertelenmiş olabilir. Başlansa bile gelecek sezona bitmez yine bu işler. İnsanlara hakaret etmelerinden bıktım artık.

Üst Alt