Ölse Üzülür müsünüz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ölse Üzülür müsünüz?

Ölse Üzülür Müsünüz ?

• Üzülürüm. Onu da bir ana doğurdu sonuçta

Kullanılan: 6 33.3%
  • Üzülmem, bayram ederim.

Kullanılan: 12 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir şey olmaz arkadaşlar, tamam bu taraftara bakacak yüzü yok, bizimde hiç bir duygumuz yok bu adama. Galatasaray'dan uzak dursunda ne yaparsa yapsın.

soyle aciklayim, sayet beceriksiz olsalardi ve isi bilmeselerdi uzulurdum nede olsa adi ustunde capsizlar. ama olay farkli .

neden mi?

Cunku son donemde bjk ve RTEspor takimlari (basaksehir,kasimpasa ve ampullere cok oy veren sehir takimlari ) icin ortam ayirlanmis.
Sizce tuhaf degilmi, hem fener hem biz son donemde buyuk bir cokus yasadik? Yani ne diyim , yanlista dusunebilirim ama bence siyaset futbolu elinde aldi ve kendilerine boyun egen takimlara destek veriyor.

- dursun ozbek bir KUKLA`dir, cigersiz bir faredir.
- Galatasarayi batirmak icin geldi
- son 2 yilda yaptiklari sampiyonlar ligini kazanmaktan zor kardesim

1. melo,drogba,sneijder,bruma,podolski vesaire gibi yildizlari gonderdi
2. derbilerdeki skorlar ortada, basaksehir ve trabon bile gule oynaya yendi bizi
3. yaptiklari transferler. sozlesmesi biten oyunculara verilen bonsverisler.

olse hic uzulmem, eger yagmur yagmassa o cenazesindeki ciceklere su lazim olursa kendim sularim.. bol vitaminli hemde

ne düşük düşük şeyler bunlar ayıptır adamın ailesi var zartı zurtu var saçma sapan bir spor için olan şeylere bak. sizin anannz babanz öldügünde inş 40ına sneijder gelir

İnsanlık dışı bir başlık,Ne kadar kötü ve beceriksiz bir başkan olsa bile şunu ciddi ciddi cevaplayan ve düşünenler insanlıklarını sorgulasınlar,Kimsenin ölümüyle sevinç duymak veya üzülmezdim tipi söylemler Dursunun başkanlığından 100 kat daha kötü bir insanlık davranışıdır.Galatasaraydan gidince seviniriz iyiki gitti derizde bu tarz saçmalamanın alemi yok.

Ne üzülmesi aklımla zorum yok.Hatta mezarına beton atardım.Bu çapsız mezarından çıkar gene rahat bırakmaz bizi diye o derece kinliyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt