Ölüm Dokunuşu


Ölümün dokunuşu" böyle geldi!

Dokunduğu tüm canlıları anında öldüren ve çevresini yok eden korkunç "ölüm sarkıtı" ilk kez görüntülendi...Antarktika'da çekim yapan BBC ekibi, 1960'lı yıllardan beri bilinen, ancak daha önce hiç görüntülenemeyen bir olaya şahit oldular.

Oldukça ilginç olan görüntülerde suyun altına doğru uzanan bir "ölüm sarkıtı" etrafındaki suyu dondurarak deniz yüzeyinden, derinlere doğru ilerliyor.

Sonunda denizin dibine kadar ulaşan buzul sarkıtı, burada da yayılmaya devam ediyor etrafındaki tüm deniz yıldızlarını ve deniz kestanelerini dondurarak öldürüyor.

Bu inanılmaz yolculuğu görüntüleyen BBC kameramanları Hugh Miller ve Doug Anderson, suyun altında -2 derecede çekim yaptıklarını, buzul sarkıtının yüzeyden denizin dibine kadar ulaşmasınınsa sadece saatleri içerisinde tamamlandığını söylüyorlar.

1960'lı yıllardan beri varlığı bilinen bu buzul sarkıtlarının hareketi ilk kez görüntülenmiş oldu.Ölümün dokunuşu böyle geldi! / Dünya / Milliyet İnternetFrozen Planet's Brinicle: The Deadly Finger Of Ice That Kills All In Sight (Video And Pictures)
 
Cevap: Ölüm DokunuşuVideoyu da koyalım buraya[video=youtube;LMhBuSBemRk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LMhBuSBemRk[/video]Acayip bir şey
 
Cevap: Ölüm Dokunuşuolaya bak
shocked_smiley_sticker-p217423005419671376qjcl_400.jpg
 
Cevap: Ölüm DokunuşuKesin arkasında israil vardır haliyle onun da arkasında abd vardır.. harrp bombasının etkileri
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt