Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hangi oyun bu renktaş? Güzele benziyor.
Plague Inc
Mobil versiyonları da var ama hiç denemedim. Birkaç yıldır ara sıra girip oynuyordum da bu virüs olayından sonra tekrar sardım :)

Muhatap etme beni yav hadi dantelleri anlarım da adam seydişehirli çıktığı kabuğu beğenmiyor. Onun iyiliği için onu engelledim benimle aşık atmaya kalktı modluğu gitti yeter bu ona... O çakırkeyif, insanları ayırarak komünistçilik oynasın ;) Yaş alınca düzelecek zaten o yüzden uğraşmaya değmez ha bu arada İNSAN GİBİ YAŞAM İÇİN DÜNYA TÜRK'ÜN OLACAKKK

Muhatap etme beni yav hadi dantelleri anlarım da adam seydişehirli çıktığı kabuğu beğenmiyor. Onun iyiliği için onu engelledim benimle aşık atmaya kalktı modluğu gitti yeter bu ona... O çakırkeyif, insanları ayırarak komünistçilik oynasın ;) Yaş alınca düzelecek zaten o yüzden uğraşmaya değmez ha bu arada İNSAN GİBİ YAŞAM İÇİN DÜNYA TÜRK'ÜN OLACAKKK
Merak ettiğim bir soru var: Niye insanları ırklara göre ayırıyoruz üstat?

adam benim sülalemden daha iyi biliyor nereli olduğumu :asd:

modluğumun kendisinden ötürü gittiğini sanıyor :asd:

forumdan uçurulması yakın bırakalım turancılık oynasın :)

Şimdi ayırdın. Türkçülük dedin üstat.
Yalan söylemeyeceğim nasyonal sosyalizmden falanjizme kadar okumuş, irdelemiş sempati duymuş biriyim ama asla ırkçı olmadım. Sonuçta ben müslümanım dinimizde ayrımcılılık yoktur. O yüzden ben hiçbir zaman Türkçüyüm demem Turancıyım sadece. İnsan sadece taşıdığı kanla üstün olamaz bu da benim samimi görüşüm ama bu demek değil ki liberal ya sosyalist enternasyonale iman edelim yahut ümmetçiliği sonuçta o da bir çeşit enternasyonalizm. Tabii ki esas sorun şu an liberal ve sosyal demokratlarda Çin'de komünizmin adı kalmış sadece :)

Yalan söylemeyeceğim nasyonal sosyalizmden falanjizme kadar okumuş, irdelemiş sempati duymuş biriyim ama asla ırkçı olmadım. Sonuçta ben müslümanım dinimizde ayrımcılılık yoktur. O yüzden ben hiçbir zaman Türkçüyüm demem Turancıyım sadece. İnsan sadece taşıdığı kanla üstün olamaz bu da benim samimi görüşüm ama bu demek değil ki liberal ya sosyalist enternasyonale iman edelim yahut ümmetçiliği sonuçta o da bir çeşit enternasyonalizm. Tabii ki esas sorun şu an liberal ve sosyal demokratlarda Çin'de komünizmin adı kalmış sadece :)
Sisteme, rejime karşı olabilirsin ama sırf Çinli olduğu için insanlara kötü temennilerde bulunmana anlam veremedim.

Sağlık Bakanı Koca: “Aksaray’da Çin/Wuhan’dan gelen bir hastanın Korona virüsü olduğu henüz tespit edilmedi. 1-2 gün içerisinde sonucu çıkacak. Test sonucu çıkınca açıklayacağız.”

benim anlamadığım neden hala çinden gelen uçuşları durdurmuyoruz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt