Ölümlü Dünya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a1a8a0e6745902c886eba06e0b54f200.jpg

Ali Atay'ın yönetmenliğini yaptığı film fena olmamış. Absürdlükler çok fazla ama izlenebilecek bir film, bazı sahneler salaklıklara güldürüyor.

Bugün izledim. Güzel olmuş.

Serbest karakteri muazzam özellikle.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Leyla ile Mecnun'u sevmeyen bu filmi sevmez zaten.

Öyle kıytırık hiç bir halta yaramayan filmler gibi de değil gidip de mantık ararsanız saçma gelir.

Leyla ile Mecnun'u hiç seyretmedim ama o akımda yapılmış bir film olan Celal Tan ve Ailesi'nin Aşırı Acıklı Hikayesi filmine bayılmıştım. Bu da öyle bir film olabilir. Ali Atay Onur Ünlü'nün öğrencisi sayılır.

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi (2011) filmi - Sinemalar.com

Filmi şuradan izleyebilirsiniz:

YouTube

Leyla ile Mecnun'u hiç seyretmedim ama o akımda yapılmış bir film olan Celal Tan ve Ailesi'nin Aşırı Acıklı Hikayesi filmine bayılmıştım. Bu da öyle bir film olabilir. Ali Atay Onur Ünlü'nün öğrencisi sayılır.

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi (2011) filmi - Sinemalar.com

Filmi şuradan izleyebilirsiniz:

YouTube
Biliyorum filmi. Leyla ile Mecnun'u çok beğenmezdim çok izlemedim de zaten ama Ali Atay - Onur Ünlü effect var filmde. Konu, mevzu vs çok absürd hal böyle olunca karakter odaklı bir film olmuş bu.

Bazı günlük klişelere değinilmesi keza ince siyasi mesajlar fena olmamış. Konu absürd olunca filmi bağlayamamışlar ama.

Aile Arasında için de berbat diyen çok vardı bence çok başarılıydı mesela o yüzden herkesin kendi taktiridir.

Biliyorum filmi. Leyla ile Mecnun'u çok beğenmezdim çok izlemedim de zaten ama Ali Atay - Onur Ünlü effect var filmde. Konu, mevzu vs çok absürd hal böyle olunca karakter odaklı bir film olmuş bu.

Bazı günlük klişelere değinilmesi keza ince siyasi mesajlar fena olmamış. Konu absürd olunca filmi bağlayamamışlar ama.

Aile Arasında için de berbat diyen çok vardı bence çok başarılıydı mesela o yüzden herkesin kendi taktiridir.

Ölümlü Dünya'nın sonunu getirebilmişler mi peki?

Aile Arasında filmi için de şunu diyebilirim. Bu filme gülmeyen ya kültürüne çok uzaktır ya da mizah nasıl yapılır bilmiyorlar.

Üst Alt