Olumlu Yanlar ve Sıkıntılar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olumlu Yanlar ve Sıkıntılar

Takımda ki yerli çetesi komple bitirildi bu sezon. Sabri denen baş belası kovuldu, Hakan Balta denen şahıs sanırım Florya'ya sokulmuyor. Bunlar iyi gelişme.

Selçuk mızmızlanıp Eren-Tarık-Tolga vs... çete kuramaz gibi görünüyor artık.

Yabancı oyuncular karakterli gibi şimdilik, maç seçmeyecekler gibi.

Mesela bu sezon Kadıköy'e direkt psikolojik olarak korkak veya yine yenilcez düşüncesiyle gidecek bir takım yok. Yenilsek yine önemli değil ama Sabri gibi adamlarla gitmemek önemli.

Kötü işlere gelince, yedek kulübemiz ligin belki de en kötüsü. Eren-Selçuk-Çalık-Tarık vs...

Teknik direktörümüz rezalet. Maçın gidişatına göre oyuncu değişikliği yapamayan beceriksiz ve cahil bir adam. Bunu son Beşiktaş maçında da görmüştük, bu sene de değişen bir şey olmaz.

Mesela 1-0 yenilirken 50. dakika da Gomis'in yanına Eren'i almak aklına gelmez.

Fenerbahçe maçına 20 veya 21 puan ile gidersek, Fenerbahçe'yi handikaplı yeneriz ve bu sezon açık ara şampiyon oluruz. Onun dışında yorum yok.

Emre tespitlerin cok yerinde keske sizler kadar futboldan anlasam..

Ben kisa bir sekilde takimi ozetlemek istersem.

Bence bu yil gercek manada bir avrupa takimi olduk. Takim sadece futbolu dusunuyor ve olaya duygusallik yapmiyor..

Profesyonellik dedik yillarca olmasi gereken tamda buydu.

Yerli oyuncu egosu kari dirdirina benziyordu. Allahtan yabanci siniri serbest olduda hepsini bosadik.

Teknik direktorumuz rezalet falan degil, iyi demiyorum ama kendisini kanitlamasi icin biraz zaman vermek lazim. Gecen seneki takim onun takimi degildi.

4-1-2-2-1 dizilisini cok basarili bir sekilde uygulatti osmanli macinda

Kulube zayif fakat uzun sakatlik olmazsa tek kulvarda sikinti olacagini zannetmiyorum yeterki ofansif sol bek transfer edilsin.

Gomis ile eren ancak son 15 dk baska alternatifin yoksa yan yana oynayabilirler.

Yabancı oyuncular karakterli gibi şimdilik, maç seçmeyecekler gibi.

Mesela bu sezon Kadıköy'e direkt psikolojik olarak korkak veya yine yenilcez düşüncesiyle gidecek bir takım yok. Yenilsek yine önemli değil ama Sabri gibi adamlarla gitmemek önemli.

Çok güzel tespitler. Özellikle bu iki madde. Kadıköy'de oyuna yıllardır bir 1-0 yenik başlıyorduk. Takımdaki ezik yerliler Fenerbahçe derbisini nasıl anlatıyorsa yeni gelen yabancı bile sahaya çıkınca tutuk oynuyordu.

Emre de her Galatasaraylı gibi takımı izledikçe coşuyor, heyecanlanıyor ve Kadköy'de galibiyet, açık ara şampiyonluk hayalleri kuruyor. Bu düşüncelerini bir yandan da dışar vurmak istiyor.

Ancak bir yandan da yıllardır başarıyla taşıdığı " Saykal the Pessimist ; The most Pessimist of the First Men and the Andals" adına zarar gelsin istemiyor.

İlk mesaj işte bu çelişkinin yansıması.

Emre ile karanfilde şampiyonluk maçı izleyelim bu sene.

Monaco
Porto

Avrupa Ligi gibi dandik gruplara düşüp duruyorlar. Hiç CL kalitesini ve havasını soluyamazlar bu grupla.

Kötü Hoca olduğunu nerden anladığınızı çözemiyorum yaw.Bu adam sezon başı hocası kendi takımını kuracak,sistemini oturtacak vs,içi boşalmış bir takımdan yarım sezonda hokkabazlık yapmasından ziyade güzel bir planlama ile kendi takımıyla neler yapacağını bekliyorum en doğru karar burada verilir

Teknik direktörümüz rezalet. Maçın gidişatına göre oyuncu değişikliği yapamayan beceriksiz ve cahil bir adam

* osmanlı maçında ndiaye sarı gördü 2. sarıyı görmesi an meselesiydi çıkardı aldı selçuk'u . selçuk da yan top geri top yaptı bizi de osmanlıyı da baydı maçı soğuttu ve bitirdi ndiaye de kırmızıdan kurtuldu .
yasin'i aldı zira garry yorulmuştu . ilerde top tutmak ve baskıyı azaltmak istedi. ayrıca yasin'e de şans verdi. zira eldeki yedek kanadın . silemezsin.

* cahil dediğin adam sistem belirlemiş ve buna göre topçu aldırmış biri. sistemine uymayan adamı istemiyor. oyuncu isterken gece hayatı disiplin vs birçok yönden bakıyor . balotelli ben arfa arda gibi adamları reddetti.

jose mourınho değil ama yerin dibine sokulmayı da bence hak etmiyor.

Teknik direktörümüz rezalet. Maçın gidişatına göre oyuncu değişikliği yapamayan beceriksiz ve cahil bir adam

* osmanlı maçında ndiaye sarı gördü 2. sarıyı görmesi an meselesiydi çıkardı aldı selçuk'u . selçuk da yan top geri top yaptı bizi de osmanlıyı da baydı maçı soğuttu ve bitirdi ndiaye de kırmızıdan kurtuldu .
yasin'i aldı zira garry yorulmuştu . ilerde top tutmak ve baskıyı azaltmak istedi. ayrıca yasin'e de şans verdi. zira eldeki yedek kanadın . silemezsin.

* cahil dediğin adam sistem belirlemiş ve buna göre topçu aldırmış biri. sistemine uymayan adamı istemiyor. oyuncu isterken gece hayatı disiplin vs birçok yönden bakıyor . balotelli ben arfa arda gibi adamları reddetti.

jose mourınho değil ama yerin dibine sokulmayı da bence hak etmiyor.
Kritik anlardaki takım tepkisini göremedik henüz o daha önemli.

Kusursuz değiliz zaten olamayız fakat işleyen çark düzgün olunc kötü oyuncular bile iyi gözüküyor. Takım defansının artması olumlu ama gücümüzü iyi kullanmamız lazım. Ayrıca set futbolumuzu ilerletmemiz lazım. Feghouli özellikle kanatta bize baya yardımcı olacaktır bu konuda. Bir de Asamoah gelse.

Kritik anlardaki takım tepkisini göremedik henüz o daha önemli.

o konuda haklısın mesela geriye düştüğümüz ya da kırmızı gördüğümüz maçlarda ne yapacak ben de merak ediyorum.
yalnız şu da var. şu ana kadar planı programı oturtup yürüten adam elbette bu durumların provasını yapmış ihtimalleri hesaplamıştır diye düşünüyorum düşünmek istiyorum çünkü tudor'u selçuk'u kestiğinden bu yana seviyorum :)

o konuda haklısın mesela geriye düştüğümüz ya da kırmızı gördüğümüz maçlarda ne yapacak ben de merak ediyorum.
yalnız şu da var. şu ana kadar planı programı oturtup yürüten adam elbette bu durumların provasını yapmış ihtimalleri hesaplamıştır diye düşünüyorum düşünmek istiyorum çünkü tudor'u selçuk'u kestiğinden bu yana seviyorum :)
Umarım kendisini geliştirir en önemli isteğimiz o ama çok çalışması lazım. Motivasyonunu hiç kaybetmemeli.

Üst Alt