Olympiakos Volos ve A.O.Kavala 4. Lige düşürüldü!


Griechenland: Zwangsabstieg für Volos und Kavala - View news - Page 1 - transfermarkt.dekisaca hatirlayacaginiz gibi ilk önce küme düsürülmüs, sonra ligde eksi puanla baslama cezasi verilmisti bu iki takima, simdi son karar cikti, 4. lige düsürüldü ikiside.yunanistanda millet kafayi yemisti ilk önce 2. lige düsürüp, ardindan ligde kald ama eksik puanla baslama cezasi verildi diyince.simdi 4. lige düsürülmüsler, bu kadar basit !helal olsun be.
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!yunanistanda adalet adaletliymiş.bizdeki ise sadece adalet.
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!UEFA faktörü etkili oldu bunda tamam da 4. lig çok ağır bir ceza olmuş.
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!Fener"e direk kilit vuralım. Maçların yarısı şaibeli
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!"Türkler herşeyde olduğu gibi bununda üstünü örter"Çok doğru ve bizim için rezil bir laftır bu.
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!bu haber herhalde gercek degil. ne 4. ligi. yunanistanda 4 .ligmi varmış. okadar gitmişken amatöre düşürselermiş:)
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!Fener'in amatör kümelere kadar yolu var desenize. Gelsinler bizim Atlanta Division 2'de oynasınlar bari :D
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!Yunanistanda bi daha kimse sikeye tesebbus etmez, boyle ceza lazim sikenin onune gecmek icin
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!O zaman fenerin amatör lige düşürülmesi lazım.Normal şartlarda Fenerbahçe'nin direk kapatılması lazım. Tüm varlığı pislik, şerefsizlik üzerine kurulu başkanından yöneticisine,antrenöründen sponsoruna, futbolcusundan, taraftarına kadar tamamı iğrenç bir kulüp.
 
Cevap: Olympiakos Volos und A.O.Kavala 4. Lige düsürüldü!Şikecilere olsa nolurdu acaba.Yanlı olmayan bi federasyon başkanı cıksa dese''Fenerbahce şike ye yaptığı kanıtlandığı için ,Sporda şiddet yasasına göre 3.maddenin 5.fıkrasına göre 4.lige küme düşürülmüştür''

nolurdu acaba.
 
Üst Alt