Olympique de Marseille Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olympique de Marseille Takip Başlığı

Böyle bir topçu olamaz arkadaş monaco niye 45 milyon Euro luk teklifi reddetmis çok iyi anlıyorum.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Senede bir mi? 10 sene de bile zor çıkıyo bir tane bonservis ile sattığımız oyuncu varmı arda dışında alt yapıdan çıkan ?

Leo oglum ben de orada 10-15 sene de bir oyuncu zar zor cikariyoruz diye yazdim ya iste :D

Arda da degerinin altinda gitti aslinda, o sezon sakatim sakatim diye göt büyüte büyüte yatmasaydi daha fazla paraya da satilabilirdi.

Leo oglum ben de orada 10-15 sene de bir oyuncu zar zor cikariyoruz diye yazdim ya iste :D

Arda da degerinin altinda gitti aslinda, o sezon sakatim sakatim diye göt büyüte büyüte yatmasaydi daha fazla paraya da satilabilirdi.

Pardon bugün biraz yorgunum :D

Arda yi satmadik amrabat(9.6)+ yiğit gökoglan(2.7) ile takas ettik.

Iyi kazik yedik

3-4oldu monaco attı. :D

Adamlar resmen toschak geçti gösterip vermedi gösterip vermedi monaco :D Marsilya yi çok hafife aldılar. Bu arada Marsilya Son iki maçta kendi evinde 9 gol yemiş oldu

Monaco'lu Valère Germain €8m'a Marsilya'ya transfer oluyor.

Mohamed Bouhafsi‏ @mohamedbouhafsi
??????Accord trouvé ce soir entre #OM et l'AS Monaco pour le transfert de Valère Germain ~8M€. Il est attendu lundi à la Commanderie. #RMCsport

Twitter

Luiz Gustavo resmen Marsilya'da. Bonservis bedeli 8 milyon €.

Olympique Marseille‏ @OM_Officiel
? COMMUNIQUÉ | L'Olympique de Marseille est heureux d'annoncer la signature de @LGustavo_22 ! #LuizEstOlympien

gustavocmuriel-piras.jpg

Üst Alt