# Omar Abdulrahman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Omar Abdulrahman

Videodaki siyahi forvet kim gyan mi ? Ikisinide alak ezbere oynuyo mubarekler :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adamdan niye kimse haberdar değil genç yetenekli piyasası düşük isim arıyormuşuzya bu adam yetenek olarak ligi donunda sallar 2012'de bu adamı ilk gördüğümde birkaç seneye city chelsea ye gider diyordum hala al ain'de bakın gerçekten yetenek olarak ligimizde kimse bu adamın yanına bile yaklaşamaz attığı pasa kordinat giriyor adam resmen

Kendisine Arapların Messi'si diyorlar ama bu adam aslında Arapların Modric'i. Pas atmıyor, lazerle işaretlemişçesine topu istediği yere gönderiyor resmen. Ekibimize derhal dahil edimesi gereken üçüncü Arab topçu. 8 numara ihtiyacını doğrudan karsılar. Transfermarket de Subat 2018 sözleşme sonu diyor doğruysa hiç beklememek gerek. Belhanda'dan iyi oynamazsa ben de futbol namına hiçbir sey bilmiyorum.

Son düzenleme:
logo.png

Allahım gözlerim yaşardı benden başka birisi Omar Abdulrahman hakkında bişeyler yazıyor GSCforum'a :eek:

Buyursun gelsin arap Belhanda oynayacağına arap Omar Abdulrahman oynasın ...

Üst Alt