GSC Scout - # Ömer Ali Şahiner | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

654953.jpg

Linnes'in sol bekte daha iyi top oynadigini düsünürsek Mariano'ya en gec önümüzdeki sezon bir alternatif transfer etmemiz gerekecek.

Yabanci hakkimizin 4'ünü bekler icin kullanmak sacma olacagi icin mutlaka yerli bir oyuncu almak zorundayiz.

Konyaspor'da ligin kalbur üstü futbolcularindan biri olan Ömer Ali'nin sag bek olarak alinmasi gündeme gelebilir.

Sezona iyi giriş yapması ile Konyaspor başkanının yabancı azaltılsın talebi arasında bağlantı gördüğüm futbolcu. Adam itelemek için zemin hazırlıyor.

Ömer Ali Şahiner: "Sahaya çıktığımız zaman oyuncunun pasaportu olmuyor. Yeteneklisi oluyor. Yabancı kuralı benim için sıkıntı teşkil etmiyor. Birçok yabancı futbolcudan saha içerisinde çok şey öğreniyoruz."
Ömer Ali Şahiner: "Futbolumuzdaki sorun yabancı kuralı değil. Bana göre futbolcunun pasaportuna bakılmamalı. Kaliteli oyuncular olduğu zaman ligimizin kalitesi atar."

Ömer Ali Şahiner: "Sahaya çıktığımız zaman oyuncunun pasaportu olmuyor. Yeteneklisi oluyor. Yabancı kuralı benim için sıkıntı teşkil etmiyor. Birçok yabancı futbolcudan saha içerisinde çok şey öğreniyoruz."
Ömer Ali Şahiner: "Futbolumuzdaki sorun yabancı kuralı değil. Bana göre futbolcunun pasaportuna bakılmamalı. Kaliteli oyuncular olduğu zaman ligimizin kalitesi atar."
helal gelsin bize o zmn

Üst Alt