Ömer Bayram, Wesley Sneijder'i Geçer mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram, Wesley Sneijder'i Geçer mi?

Geçer mı?

• Kesinlikle

Kullanılan: 14 26.4%
  • Asla

Kullanılan: 5 9.4%
  • Belki

Kullanılan: 31 58.5%
  • Bilmiyorum

Kullanılan: 3 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
Sene başından beri çeşitli hırbolar yerine Ömer kardeşimiz oynasaydı zaten şimdiye geçmişti. Hatta bizde diğer takımların 7-8 puan önüne geçmiştik. Ömer ile ilgili son olarak, zor ama geçebilir.

Lemina dönünce Ömer’in forma sansi bulacagini zannetmiyorum Lemina-Seri-Bel(Akbaba) orta sahasiyla cikariz. Solda zaten onyekuru kesilmez

Lemina dönünce Ömer’in forma sansi bulacagini zannetmiyorum Lemina-Seri-Bel(Akbaba) orta sahasiyla cikariz. Solda zaten onyekuru kesilmez
Belhanda ve Akbaba normalde oynamalı çünkü Seri - Lemina - Ömer orta sahası hücum yönünden etkisiz kalır ama Belhanda ve Akbaba şu anki durumlarıyla oynamayı haketmiyorlar her ne kadar oyun profili olarak ihtiyacımız oyuncular olsalar da. Ayrıca Ömer'in bir artısı da etkili duran top kullanabiliyor.

Onun geçmesi bizim galibiyet serilerine devam edeceğimiz anlamına gelir hadi Ömer De Bruyne etkili ortalara devam ...

15'te kalir bence.

Peki ya bu 2 uzman arkadasimizin tek sezonda ulastigi asist sayisina Belhanda'nin anca 3 sezonda ulasmasi?
Sneijder zamaninda takim cok iyiydi. Gobekte Selcuk ve adini unuttugum biri, sag sol Sabri, Carole ve forvette Eren ile ucuyorduk.
Belhanda zamaninda takim cok kotuydu, orta gobekte Badou Fernando, kanatlarda Mariano, Fegh ve Gary, forvette bidon Gomis

Sneijder zamaninda takim cok iyiydi. Gobekte Selcuk ve adini unuttugum biri, sag sol Sabri, Carole ve forvette Eren ile ucuyorduk.
Belhanda zamaninda takim cok kotuydu, orta gobekte Badou Fernando, kanatlarda Mariano, Fegh ve Gary, forvette bidon Gomis

Birlooooooooooo

24337.jpg

Üst Alt