Ömer Çatkıç: "Galatasaray'ın böyle maç kazanması çok zor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Çatkıç: "Galatasaray'ın böyle maç kazanması çok zor"

Futbol artık çok değişiyor.Mesela Riykerink'in bugünkü hamlesi Tolga'nın yanına Josue'yi alsa Tolga-Josue ikili yapsa hücuma destek verebilir.De Jong ve Tolga yaptığınız zaman iki tane durağan oyuncu.Bu orta sahalarla hücuma destek vermen çok zor.Ve o yüzden de Galatasaray'ın bu hafta bu kaybetmesi normal

Açıkçası bence bu tarz orta sahalar sadece mücadele ederler.Top kazandıkları zaman da yanındakine verir ama artık futbol değişiyor.Orta saha oyuncuları mutlaka dikine destek vermek zorundalar.Eğer bunu yapamazsanız maç kazanmanız çok zor

Okudum ve ona ne. Tolga ve de jong ayrıca okadar dediği gibi çakalı futbolcular değil. Yeterince iyi dikine de oynaya biliyorlar ama maçı da biraz izlemek gerekirdi tabiki.

Futbolun içinden gelmiş birinden futbolu daha iyi bildiğini iddia ediyorsun yani

Tamam haklısın :asd22:
Benim futbolun içinden gelmediğimi nerden biliyorsun peki, böyle zürt kıyaslama yaptın bari ? Ayrıca adam Türkiye'de oynamış. Ne kadar ölçü bu bilgi sahibi konusunda kamuoyunun takdirine bırakalım.

ne zaman şöyle çatır çatır oynayıp bunları susturacaz yav :( bıktım artık yeminle herkes laf sokuyor ama buna fırsatı biz veriyoruz çünkü hala sahada adam gibi top oynayamıyoruz

Bundesliga da oynamıştın sanırım pardon benim hatam

Milli maçlarını takip edemedim
Merde oynadığımı söylersem inanmazsın zaten. Boş ver sen onu bunuda diyelim oynadım veya oynamadım. Futbolu bu kel kafadan daha iyi bilmek için ilaki futbolda mı gelmek gerekir ?
Mourinho da futboldan gelme ya zaten mesela

lass diarra bizi merkezden costuracaktı. djong odunun teki.

biz mevcut kadro ile en ii 4-4-2'yi oynarız. kanatlardan eren-podolski'ye bol bol şişirecez.

"Ve o yüzden de Galatasaray'ın bu hafta bu kaybetmesi normal" evet gerçekten çok doyurucu bir içerik keşke okusaydık. Okumadan belki yerinde tespit olduğunu iddia ederdik zaten Ömer ve hayal dünyasına saygı duymayı öğreneceksiniz.

ne zaman şöyle çatır çatır oynayıp bunları susturacaz yav :( bıktım artık yeminle herkes laf sokuyor ama buna fırsatı biz veriyoruz çünkü hala sahada adam gibi top oynayamıyoruz

terimmmm2323237.jpg

Üst Alt