# Ömer Erdoğan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1600755589351.png

Ömer Erdoğan

Galatasaray Eski Futbolcusu

3 Mayıs 1977, Kassel, Almanya 'da doğdu. Savunma oyuncusudur. Boyu 191 cm'dir. 2003-2004 sezonunda Teknik Direktör Fatih Terim döneminde transfer edildi. 2003-2004 kadrosunda yer aldı. Son olarak Bursaspor'da 4 numaralı formayı giymekteydi.

Futbol Kariyeri ;

Hessen Kassel,

FC St. Pauli,

Erzurumspor,

Diyarbakırspor,

Galatasaray

Malatyaspor

Bursaspor

Sevgiyle kalın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ömer Erdoğan

omererdoganedisqb8.jpg

Ömer Erdoğan 'da çok iyi bir savunma oyuncusuydu.. Fazla forma şansı bulamadı. Vay be ..! daha dün gibi ne çabuk gelip-geçiyor yıllar.

fenere gol atmıştı 2-2 lik olimpiyattaki maçta aynı maçta yine prates saçma sapan bir şut çekmişti hakanın kafasına çarpıp efsane bir gol olmuştu son dakikada penaltımız verilmemişti sanırım birde ilginç bir maçtı :D

fenere gol atmıştı 2-2 lik olimpiyattaki maçta aynı maçta yine prates saçma sapan bir şut çekmişti hakanın kafasına çarpıp efsane bir gol olmuştu son dakikada golümüz verilmemişti sanırım birde ilginç bir maçtı :D

Hiç unutmam o maçi. Kemal diye bir oyuncu Fenerbahçe'de atmisti ve ben kardesimi tokatlamistim neden gol attin diye (ismi Kemal). Ne güzel günlerdi hahahaha

azizin tetikçilerindendi oda diğeride adi ali aydındı oda beşiktaşa 2 tane saçma sapan penaltı verip galibiyetimiz çalmıştı yine çok zor yıllardı

Ali aydın demiydi bize Kadiköyde bilmem kaç tane kırmızı gösteren? Batista Hasan Şaş Bülent Korkmaz falan kırmızı yemişler di.

I am the one who knocks!

kadıköy de 2-1 yenıldiğimiz maçta gol atmıştı. fenerin 2. golü batista ya yapılan bir faul sonrası kendisini taraftara kabul ettirmeye çalışan mehmet yozgatlı dan gelmişti.

edit. serkan cok sınırlenmıs uyardı pm den foul yapılan prates mıs

fenere gol atmıştı 2-2 lik olimpiyattaki maçta aynı maçta yine prates saçma sapan bir şut çekmişti hakanın kafasına çarpıp efsane bir gol olmuştu son dakikada penaltımız verilmemişti sanırım birde ilginç bir maçtı :D

Sen çok yanlış hatırlıyon :D Pratesin şutu Hakan Şükürün kafasına çarpıp gol olmuştu ama o Ömer Erdoğanın gol attığı maç değildi bu Kadıköyde attı

Hayatımda gördüğüm, tanıdığım en çalışkan insan. Futbolcu demiyorum bakın gördüğüm tüm insanlar içinde en çalışkanı.

Üst Alt