ömer tuğrul yılmazer'in şikeci sivasspor'u, sarper yıldırım'ın osmanlıspor'u desteklemesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ömer tuğrul yılmazer'in şikeci sivasspor'u, sarper yıldırım'ın osmanlıspor'u desteklemesi

@Keramettin TANRIVERDİ Kenan Ünal düzgün bir abimizdi benim hatırladığım. Onu neden uçurdunuz? :D

Forumu bırakıp, ihraç edilmek istemişti benle bir husumetinden dolayı -husumet de Sinan Bilgin'in her yazdığına kulp bulmaması gerektiğini söylememdi- ben ihraç etmedim o da bir süre uzak kaldı.

Sonrasında foruma geri döndü bir süre sonra ama bu kez de Emrahla arasında bir şeyler geçti tam hatırlamıyorum, forumu şikayet etmekle falan tehdit etmişti sanırım. (net hatırlamıyorum bu arada no offense)

Lig maçlarında haklı olabilirsin de,finaller ve kupa maçlarında bariz bir üstünlüğümüz var.Öyle bakacak olursak futbol bu top yuvarlak,her şey olabilir.

Konu Osmanlıspor değil,bizim gereksizler 5. olsak Avrupa bileti aldık ayağına daha demotive çıkabilirlerdi maça,ondan 5. olmayı istemedim.Doğru olabilir/olmayabilir benim şahsi görüşüm sonuçta,lig 5. ciliğindense kupa ihtimailini tercih ederim.

Adam nokta atışı yapmış lan herkes yüklenirken.

Üst Alt