TRT'nin bir numarali yorumcusu, sürekli bloklar arasi savunmadan bahseden ve gol atan takimin öne gececegini bildigini iddia ediyor. kollektif futbol gibi laflarda kullanir genelde. ayrica Shevchenko'ya sıvaçenko demisligi vardir. Bilbao- Barcelona kupa macinda su pozisyonu bekleyelim de sonra anlatmaya devam edeyim dedikten 10 saniye sonra golün gelmesi kendisini heyecanlandirdi. ben gol gelecegini biliyordum yeaa triplerine girmistir. günümüz futbolunda diye baslayan milyon tane cümle kurabilir.
 
Cevap: ömer üründülmeshur bloklar arasi cümlesini ispanya icin sarf etmez diye düsünüyorum, zira ispanya'da herkes orta saha zaten baska bir blok yok
 
Cevap: ömer üründülBilmiyorum biliyor musunuz ama kendisi çok zengin bir aile mensubudur ve çıktığı hiç bir programdan para almamaktadır. Ayrıca Hikmet Karaman'a 1000 kere tercih ederim :)
 
Cevap: ömer üründül2010 dünya kupasından sonra hakkında çeşitli geyikleri çıkmıştır. ama hala en iyi trt yorumculardan biridir.
 
Cevap: ömer üründülzengin olmasına rağmen oldukça mütevazi olan hala 3310 cep telefonu kullanan dünya kupası ve avrupa şampiyonalarında yerinde en çok maç izleyen iki türkten biridir...

diğer bkz:levent özçelik...
 
Cevap: ömer üründülTRT'nin bir numarali yorumcusu, sürekli bloklar arasi savunmadan bahseden ve gol atan takimin öne gececegini bildigini iddia ediyor. kollektif futbol gibi laflarda kullanir genelde. ayrica Shevchenko'ya sıvaçenko demisligi vardir. Bilbao- Barcelona kupa macinda su pozisyonu bekleyelim de sonra anlatmaya devam edeyim dedikten 10 saniye sonra golün gelmesi kendisini heyecanlandirdi. ben gol gelecegini biliyordum yeaa triplerine girmistir. günümüz futbolunda diye baslayan milyon tane cümle kurabilir.Ukranya dediğini kendi kulağımla duydum.
 
Cevap: ömer üründülYorum yapmak için para almak bir yana,üstüne para verdiği söyleniyor.Şimdi anladım neden ona bu salakça yorumları yaptırdıklarını...Kesin iyi para ödüyordur oraya çıkmak için.Bir maçta hatırlamıyorum hangi maç: Herneyse; maçı anlatan kişi yorum yapması için ona pas atıyor: "Yağmur başladı , ne düşünüyorsunuz." Cevap: "hıı evet yağmur yağacak"Geçen gün ki maçta da adam kendi yarı-alanından faul atışını direk kaleye vurdu. Üründül: "top girseydi çok enteresan bir gol olurdu" dedi...Kısaca say say bitmez.. benim için bir işkence.. Yabancı bir kanalda bulursam maçları oradan izliyorum sırf bu Üründül'ü dinlememek için.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt