Ömer Yalçınkaya: "Hocamız ile devam ediyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Yalçınkaya: "Hocamız ile devam ediyoruz"

Siz ne çabuk unuttunuz ya 2010 2011 yıllarını geldiği ilk senelerde elde edebilecek en büyük başarıları elde ettirdi.Ayrıca ben çok iyi hatırlıyorum mahmutiye özel tezahüratları ve stat ambiyansını.
Onlar kendini galatasaray basket taraftarı olarak tanıtan galatasaraydan nefret eden gsbasket çevrelerinin hezeyanları...Ben kupaya bakarım üstat kadınlarda Ekrem Hoca; tekerlekte Sedat Hoca ve erkeklerde de Ergin Hoca kalanlar biat edecek...Galatasaray Vefadır ve dahi Kindir!!!!!!

simdi niye birsey yapamiyor renktas
takimin ilk 5ini sayamiyoruz cogumuz
ORHUN ENE gibi bir deger gelerek kelepir oyunculardan kaliteli bir kadroyla biri muzaffer etmeli baska turlu olmaz. mahmut ve ergin hoca devasa butce seven isimler
Adam nasıl bir şey yapsın o b.ktan kadroyu kuran erman ve can topsakal şerefsizlerinin suçu. Ne kadar takımlarından kovulmuş sözleşmeleri fesh edilmiş adam varsa hepsini bize toplamışlar. Ayrıca bu takım küme düşüyordu. Yaptığı tek transferle bizi playy pff potasına soktu. Ucundan kaçırdık. SAen bu kadroyu saydığın isimlere ver şimdiye küme düşmüştük

Onlar kendini galatasaray basket taraftarı olarak tanıtan galatasaraydan nefret eden gsbasket çevrelerinin hezeyanları...Ben kupaya bakarım üstat kadınlarda Ekrem Hoca; tekerlekte Sedat Hoca ve erkeklerde de Ergin Hoca kalanlar biat edecek...Galatasaray Vefadır ve dahi Kindir!!!!!!
Koskocaman stat yahu hepsi söylüyordu. Ayrıca 50 milyon harcama yapan Ergin hoca bi zahmet başarılı olsun. Ver parayı Oktay hocaya Seni daha üst seviyelere taşır. Öyle kupa kaldırmış yok. Adam 8-10 milyonla euroleague play oflarına soktu o dönem bizi. Ondan önce basketbol şubesi çöptü zaten. Ergin hocadansa Oktay hocayı tercih ederim

Şu an basketbol şubesine dair az da olsa güven veren tek unsur Oktay Hoca.
Yönetimin basketbola sahip çıkacağına dair herhangi bir açıklama görmedim. Kadro desen, desen desen. Bugün hepsi gitmiş olsa, "Lan şu gitmeyeydi" diyeceğin bi oyuncu yok. Aklının kalacağı 2-3 oyuncu var onlar da iyi bir takımda tamamlayıcı kenar oyuncuları.
Dursun'u çok güzel şutladık ama keşke şu Ozan Korkut basketbol ile ilgili projeleriyle birlikte gelip basketbolu yönetse. Cengiz Başkan basketbolla pek ilgileniyor gibi durmuyor.

Zaten ligde kalmaya oynayacağız...Normal...Ergin Hoca gelene kadar ne şube ne de takım düzelir...
Ergin hocamıza 50 milyon verdiğin için şuben düzeldi. Oktay hocaya 3 milyon veriyorsun bak gör bu sene ilk 4 e oynayacağız ve Gereken yetki verilirse avrupa da en üstlere oynayacağız. Ergin hocayı bende severim ama şu para kıtlığında düşük bütçeyle hiç bir şey yapamaz.

Ergin hocamıza 50 milyon verdiğin için şuben düzeldi. Oktay hocaya 3 milyon veriyorsun bak gör bu sene ilk 4 e oynayacağız ve Gereken yetki verilirse avrupa da en üstlere oynayacağız. Ergin hocayı bende severim ama şu para kıtlığında düşük bütçeyle hiç bir şey yapamaz.
Hayatımızda hiç 50 milyon euromuz olmadı ki bütçe olarak en büyük bütçemiz 13 milyon euro idi...Ki o da kağıt üstünde kaldı o yüzden oyuncular kaçtı 6 kişi ile feneri yendik...Gerçekte gerçekleşen en pahallı bütçemiz 7 milyon euro idi yani...

Üst Alt