Ömer Yalçınkaya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Yalçınkaya

Bunlar boş işler hocam. Fener'in efsane yerine koyduğu Emre Belözoğlu bizim altyapımızdan çıktı. Beşiktaş'ın efsanesi Sergen'in oynamadığı yer kalmadı. Keza Trabzon'un efsanesi Şenol Güneş teknik direktör olarak Beşiktaş'ta başarıdan başarıya koştu. Bize Avrupa'daki ilk baba başarılarımızdan birini getiren Mustafa Denizli Fenerbahçe'ye 3. yıldızı kazandırdı. Yetmedi Beşiktaş'a gidio orada şampiyon oldu.

Bunlar futbol bir de. Basketbolda değişim daha da hızlı yaşanıyor bilirsin ki. O yüzden çok da şey yapmaya gerek yok. :D Bize ne verdiğine bakalım zamanında. Şu anda genel menajer Ömer Yalçınkaya değildi sanırım çünkü. :confused:
Mesele başka takımlı olup olmaması değil. Koskoca Galatasaray 1 tane Galatasaraylı menajer bulamıyor mu? Hadi bu Ömer Yalçınkaya denen hain becerikli, başarılı biri olsa, beşiktaşlı olmasını tolere edebiliriz. Ancak hem başka takımlı hem de beceriksiz olunca acaba bir ajan mıydı diyoruz taraftar olarak. Bu herif yıllardır basketbolun başındaydı. Ne sponsorlar bulabildi, ne lobi yapabildi, ne adam gibi oyuncular bulabildi, üstüne de takımda Ekrem ve Ergin hocaları, Işıl'ı Tilbe'yi kaçıran da kendisiydi. Las Vegas'a oyuncu bulacağım diye gidip kumar oynayıp gelen tıraş bir heriftir kendisi.

bize basketçi olarak transfer olması başka, şube genel menajeri olup hocalara transferlere karışması başka. bir tjkliye kulüp şubesi emanet edilmemeliydi.

şu anda genel menajer değil
İşte Beşiktaşlı olup olmadığını bilmiyoruz. Profesyonel adamların ne olup ne olmadığı belli olmuyor. Şenol Güneş ve Emre Belözoğlu örnekleri ona istinadendi zaten. Ergin Ataman gidip Beşiktaş ile harikalar yarattı örneğin. Galatasaray tribünleri o zamanlar adamın anasına bacısına küfür ediyordu. Sonra ne oldu? Geldi efsanemiz oldu. Nevriye'ye de "Nevriye Nevriye orospu Nevriye" diye tezahürat ediliyordu Fener'de oynarken. Geldi bizde daha büyük başarılar kazandı. Bu işler böyledir. İşini yaptığı müddetçe benim için sorun değil. Ki son dönemlerini başarılı da bulmam Ömer Yalçınkaya'nın ama Galatasaray Basketbol şubesi tarihindeki en büyük başarıları bu adamla yaşadıysa demek ki adamın bir art niyet yokmuş. Son dönemlerde leş bir performans koymuş ortaya sadece.

Mesele başka takımlı olup olmaması değil. Koskoca Galatasaray 1 tane Galatasaraylı menajer bulamıyor mu? Hadi bu Ömer Yalçınkaya denen hain becerikli, başarılı biri olsa, beşiktaşlı olmasını tolere edebiliriz. Ancak hem başka takımlı hem de beceriksiz olunca acaba bir ajan mıydı diyoruz taraftar olarak. Bu herif yıllardır basketbolun başındaydı. Ne sponsorlar bulabildi, ne lobi yapabildi, ne adam gibi oyuncular bulabildi, üstüne de takımda Ekrem ve Ergin hocaları, Işıl'ı Tilbe'yi kaçıran da kendisiydi. Las Vegas'a oyuncu bulacağım diye gidip kumar oynayıp gelen tıraş bir heriftir kendisi.
Tekrar söylüyorum. Bu adamın art niyetli olmadığını düşünüyorum. Sonuçta Galatasaray basketbol şubesi yakın tarihinin en büyük başarılarını bu adam genel menajerken almadı mı?

Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa? Bu adam Ünal Aysal zamanında gelmedi mi? Belki daha önce.

Tekrar söylüyorum. Bu adamın art niyetli olmadığını düşünüyorum. Sonuçta Galatasaray basketbol şubesi yakın tarihinin en büyük başarılarını bu adam genel menajerken almadı mı?

Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa? Bu adam Ünal Aysal zamanında gelmedi mi? Belki daha önce.
2012 yılında gelmiş sanırım, daha önceki kayıtlarda bulamadım. Başarılarda bir katkısı var mıdır bilmem ama başarısızlıklarda ciddi payının olduğu söyleniyor. Özellikle basketbol şubesindeki son 3 senedir olan başarısızlıkta bu herifin ciddi payı var kongre üyelerinden (Kerem Övet vs.) aldığım bilgiye göre. Kadın basketbol şubesinde daha çok skandalı var bu adamın. Can Topsakal ile birlikte baya zarar vermişlerdi bir dönem.

Bu herifin 4 yılda Galatasaray'a verdiği en az zarar Beşiktaşlı olması olabilir. Mustafa Cengiz yönetimi şu hırtoyu 1.5 yıl o koltukta tuttuğu için bile gitmeyi hak ediyor.

2012 yılında gelmiş sanırım, daha önceki kayıtlarda bulamadım. Başarılarda bir katkısı var mıdır bilmem ama başarısızlıklarda ciddi payının olduğu söyleniyor. Özellikle basketbol şubesindeki son 3 senedir olan başarısızlıkta bu herifin ciddi payı var kongre üyelerinden (Kerem Övet vs.) aldığım bilgiye göre. Kadın basketbol şubesinde daha çok skandalı var bu adamın. Can Topsakal ile birlikte baya zarar vermişlerdi bir dönem.
Bir adamın bir şubenin hem en şaşalı dönemini hem en kötü dönemlerinden birini yönetmesi tez konusu cidden. Ama dediğim gibi bence o başarılı dönemlerde illa payı vardır ve art niyetli değildir ama son 4-5 sene için konuşursak ciddi başarısız ve formsuz bu arkadaş.

Üst Alt