Onayı Aldı Düğmeye Bastı! İşte Yeni Galatasaray! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onayı Aldı Düğmeye Bastı! İşte Yeni Galatasaray!

Fotograflari nasil direk resim olarak yukleyebilirim link yerine

siz hangi programi kullaniyorsunuz
Bilgisayardanda foto atmak için google,twitter vs oralardan aldığın fotonun üstüne sağ tıkla/resmi kopyala dedikten sonra forumun mesaj yazma kısmına yapıştır

Kolaylıkla atmış oluyorsun böylece :)

Ben resimleri böyle koyuyorum foruma

Son düzenleme:
Az bile demisim

Cezali üye forumunda sadece bana degil hepinize agiza alinmayacak küfürler etmis bu ugursuz
23fe176061b9a077ad0fc6a3191f0b92.jpg

Aman aman!. Profesyonelleşmenin zamanı değil!. Dursun' un getireceği profesyonelden hayır uman var mıdır?!...Sportif drektör diye birini getirecek de, o adam Tudor' la uyuşacak da, vs vs...

Hasbelkader kadronun mücadele gücünü kısa yoldan artırabilecek -bence- doğru profilde bir TD getirilmiş. Öyle kallavi bedelli transferler isteyecek biri de değil zaten ki imkanlar malum...Bırakın adam kadroyu istediği gibi planlasın...

Hep dediğim şeyi tekrarlayayım. En iyisinden en kötüsüne kadar, yönetim inisiyatifiyle kadro yapılmasındansa, bunun bir futbol aklıyla yapılmasını tercih ederim. Ha, TD komisyoncu, menajer işbirlikçisi filansa zaten hiç durmasın...

Üst Alt