Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Onbirimiz Belli Oldu

Ne 2. haftası? Bütün hazırlık maçlarında ortasaha oynadı bu adam,her maç rezalet oynadı.Rezil etti,sabote etti takımı.Fatih terim buna kızarken gözlüğünü falan kırdı,hala ortasahada oynatıyor.Ne 2. haftasından bahsediyorsunuz siz? 15. hafta da mı eleştirelim yani? 5 galibiyet 10 mağlubiyet aldıktan sonra.

Aynen bu olmalıydı,%100 katılıyorum.

Samsun a karşı,kendi sahanda 300 tane defansif oyuncuyla çıkarsan,o beceriksiz defansif adamlarla atak yapmaya çalışırken yersin kontradan golü.

Ha bide ceyhun la falan çıksa diyeceğim bi sistemi falan var,neyse sabretmek lazım.Adam sabriyi ofansif ortasaha oynatıyor :eek: Eboue yi sol açık oynatıyor.

Lan yeter yeterrrr,sabriden yeter fatih terim yeter.Bıktım senin bu inadından.

Şimdi sen buna eleştiri mi diyorsun? 2. haftadan eleştirilmez demiyorum ben,2. haftadan gider yapılmaz diyorum.2. haftadan Yeteeerrrrrr Fatih Teeeerimmmm Yeeetteeeerrrrr olmaz diyorum.

2. hafta mi? Fatih Terimden bahsediyoruz ne iki haftasi? 15 senedir ayni terim bu taniyoruz heralde

Zaten Fatih Terimi 15 yıldır tanıdığımız için bunu diyorum.

Bende 4-4-2 istiyordum.

Ama İmparator'sa bu taktiği isteyen, saygı duyarım.

Sabri'nin oynamasıyla ya İBB maçının tekrarını izleyeceğiz, Yada müthiş bir baskı ile çok pozisyon bulacağız.

Vardır İmparatorun bir bildiği :)

hikmet karaman mode on:

-------muslera--------

kazim-zan-balta-riera

----sabri selcuk------

ujfa---melo----eboue

--------baros---------

hikmet karaman mode off.

Üst Alt