Onbirimiz Belli Oldu


gh1l.jpg
Rakipte: Rakitic, Corluka, Maznukiç, Jelavic, Eduardo sarı kart sınırındaBizde ise ; Emre Belözoğlu, Servet Çetin, Hakan Kadir Balta, Kazım Kazım, Sabri Sarıoğlu, Arda Turan, Selçuk Şahin, Burak Yılmaz ve Hamit Altıntop, maçta da sarı kart görmeleri halinde, rövanşta sahaya çıkamayacak.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldubu sabride orta sahada ne buluyorlar acaba. bari kanat oynasın. hamit icerde oynasın.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduFatih Terim zamanında Hamit sağ bek,Sabri sağ açık oynardı.Müthişte bir ikili olmuşlardı.Madem fantezi yapacaz bari mantıklı yapsınlar.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduSabri zaten sarı görür diğer maçta oynamaz.Elimizde Topal varken Sabri ortasaha oynuyor.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduSabrinin orta sahada oynatilmasi aptallik olsada kadro iyi,Servet ve Zanin yoklugunda en ideal ikili birbirini taniyan Egemen Giray ikilisi.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduEmre,Hamit,Topal hatta çağrılsa Nuri dururken Sabri orta saha.Sabriden bi schweinsteiger yaratma çabası içine girdik ülke olarak.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduEn iyisi bu olurdu;VolkanSabri - Ömer - Egemen - HakanHamit - Selçuk - EmreG.Töre - Burak - Arda​
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduOnbirimiz neden bu saatte belli oluyor. Yahu son ana kadar onbiri saklayacaksın. Rakibi şaşırtacaksın.
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduMehmet Topal nefreti su yüzünde Oğuz efendinin başka bir açıklaması yok Sabri'nin ne suçu var onu orda oynatana sormak lazım kendisine sorsan tercih eder mi acaba orda oynamayı
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Olduya arkadaş sabriden orta sahamı olur ya, çek sabriyi sağa koy ortaya hamiti mis gibi işte daha ne istiyosun
 
Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli OlduKimse kızmasın Sabri yerine Topuz olması gerekirdi. Topuz'un yaptığını sabriden istiyorlar.
 
Üst Alt