Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika : Onbirimiz Belli Oldu

Sabri'nin oynaması tabi ki hatalı ama Hiddink onun dinamizminden yararlanmak istiyor orta sahada.Adam gibi pas atarsa Sabri orta sahada iyi iş yapar ama zor.

Volkan Demirel (Tolga gibi dünyanin en formda kalecisi varken)

Gökhan Gönül (Sabri gibi bir bek varken bu herifi oynatmak)

Rezalettir.

Hamit'i sag kanat oynatmak faciadan ötedir, adami kanat diye kim yutturduysa iyi tutturmus adam bildigin orta saha. gol sayisi 1-2 asist sayisida 3-4 olan bir adamdan kanat yaratmaya calisiyoruz.

Oynatsana be adam söyle :

----------Tolga--------------

Sabri--Giray--Egemen---Hakan

--Hamit--Topal---Selcuk-----

Burak-----Umut Bulut---Arda

1. fenerlilerin hepsi sabote ediyor zaten en kötü adamlar onlar, tarafsiz gözle bakanlar bile bunu diyor

2. zaten takimlarinda bile 0 performansla oynuyorlar. paragöz gökhan volkan..

3. Hamit orta sahadir, kanat diye yutturmaya calisiyorlar.

4.Selcuk-Burak-Umut uyumu bu maci bize getirirdi, umut stoperleri öldürürdü burakta golleri atardi. bu senaryoyu gecen sezon trabzonda hep görmüstük.. Yine facia bir kadro sürmüs Hiddink sahaya.

Herkesin ideal kadroya Volkan yazmasını ben de anlamıyorum. Tolga, şu an Avrupa'nın en formda kalecilerinden biri. Milli formayı da sonuna kadar hak etti. Bence Onur da Volkan'dan daha iyi kaleci ya neyse :)

Sabri'yi orta saha oynatmak gerizekalılıksa, Gökhan Gönül'ün ilk 11'de sağ bek olarak başlaması daha beter gerizekalılıktır.

Gökhan Gönül'ün iğrenç/vasat/rezalet/kepaze performansını herkes Almanya maçında gördü, o dakikadan sonra hala Sabri'ye sallayan da zaten ya provakatördür, ya da futboldan anlamıyordur.

Herkesin ideal kadroya Volkan yazmasını ben de anlamıyorum. Tolga, şu an Avrupa'nın en formda kalecilerinden biri. Milli formayı da sonuna kadar hak etti. Bence Onur da Volkan'dan daha iyi kaleci ya neyse :)

Tolga'yı tek geçerim.Volkan iyi kaleci ama Tolga daha iyi bence.

Milli takımda lobi işliyor. :) Şu takımda sırf Fenerliler olsun diye var olan bir kaç oyuncu var yani. Aynı şey bizim ve başkası için de geçerli.

Sabri'yi orta saha oynatmak gerizekalılıksa, Gökhan Gönül'ün ilk 11'de sağ bek olarak başlaması daha beter gerizekalılıktır.

Gökhan Gönül'ün iğrenç/vasat/rezalet/kepaze performansını herkes Almanya maçında gördü, o dakikadan sonra hala Sabri'ye sallayan da zaten ya provakatördür, ya da futboldan anlamıyordur.

adam oyun kurucu oynadigi halde en takimin en iyisiydi o macta..

Duran toptan yemesek iyi.Hayvan gibi boy var heriflerde.Mandzukic de tam beleşci.

Sabri'nin oynaması değil, Ortasaha oynaması saçmalık. sağ bek oynasa GG'nin yerine anlaşılabilir. GG formsuz dersin filan. Ama Topal, Ekici, Töre gibi adamlar varken Sabri'nin ortasaha oynaması saçmalık. Sağ açık oynarsa o zaman ayrı tabi.

Gökhan savunmaya hiç yardım etmiyor büyük ihitimal o yüzden fazla oynatmıyorlar. Bu maçta kanatlar beklere sık sık yardım etmeli. Sabri ve Hamit sağ tarafta dönüşümlü oynayabilirler.

Hamburgun son maclarini izledin mi?? ben hepsini izledim. Gökhan takimin en cok kosan isimlerinden. bir kanat oyuncusu ikili mücadelelerin 95% kazaniyor. daha ne olsun? bastigi adami anindan bozuyor. Sabri gibi bir deri bir kemik degil.

........................Volkan

Gökhan........Servet.......Egemen.......H.Balta

Hamit.........Selçuk İnan.....Emre.......Arda

...............Burak..........Umut

Çıkın kardeşim şu kadroyla dağıtın ortalığı. Giray tercihi bu maç için yanlış olabilir. Tecrübesiz ve hata yapma ihtimali yüksek bir oyuncu.

Üst Alt