Onbirler Belli Oldu! | Almanya - Belçika | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onbirler Belli Oldu! | Almanya - Belçika

c6d86onbirler.jpg

Cevap: Onbirler Belli Oldu! | Almanya - Belçika

Almanya yedek agirlikli cikiyor maca.

Bize gelince 10da 10 yapmak istiyoruz derler, Belcika'ya gelince yedeklerle sahaya cikarlar (fazla yedekleri olmasada). Birsey derdim de neyse ...

Cok zor bir mac olacak Almanya adina, Belcika ne yapip edip bastiracaktir kazanmak adina hersey'i yapacaklardir. Belcika ilk golu bulursa unutun play offlari ...

Rahat olun almanlar kazanacak. Asıl almanlar yenilirse, leke sürülecek..Bun hiçbir ülke istemez.

Almanyanin cikardigi kadrodaki futbolcularin hepsi kaliteli ve EM kadrosunda yer almak isteyen futbolcular,bu bizim lehimize.

Çok çok iyi bir kadroyla çıkmışlar maça.Schweinsteiger dışında bizim maçtan eksik kalır yanı yok kadronun.

Bize gelince 10da 10 yapmak istiyoruz derler, Belcika'ya gelince yedeklerle sahaya cikarlar (fazla yedekleri olmasada). Birsey derdim de neyse ...

Cok zor bir mac olacak Almanya adina, Belcika ne yapip edip bastiracaktir kazanmak adina hersey'i yapacaklardir. Belcika ilk golu bulursa unutun play offlari ...

Bu mac ya berabere ya da Belcika alir gibi su anda. Bol gollü bir mac olacak gibi geliyor bana.

Schweinsteiger Almanyanın en iyi adamı,bizim maçta ortasahayı tek başına domine etmişti.Schweinsteiger olmayınca Almanyanın gücü %30 düşer.

Şerefsiz löw,tam kadro çıkacam diyordu birde.

Podolski de yok.

Mesut'un babasinin dedigi gibi Mesut yikacak Belcika'yi ve golunu de atti !!!

Üst Alt