Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Arkadaşlar; öncelikle GSCimbomdaki arkadaşlığımızın sadece sanal olarak değil reel olarak devam etmesi, hemde canımızdan çok sevdiğimiz Galatasarayımıza destek için;

Arzu eden üyelerimizle, önce Nevizade’ye sonra Arena’ya sloganlı maç organizasyonu yapıyorum.Tabiki sizlerin yardımı olmadan olmaz.İlgilerinizi bekliyorum.

Bu buluşmayı isteyen arkadaşlarla biletlerimizi alıp yada kombineleri olanlarla aynı tribüne gitmek kaydı ile önce Nevizadede buluşup muhabbet ondan sonrada maça gideceğiz.Katılmak isteyen arkadaşlar buraya mesaj yazarak belirtsinler lütfen...

Tavsiyelerinizi,katılımınızı, fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Not: Bu organizasyon tüm iç saha maçlarımız için geçerlidir.

Kimse net birşey söylemediği için, Samsun maçına biletimi aldım,Güney 217 blok aynı tribünden arkadaşlar varsa maçta görüşürüz.

Cevap: Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Halit (Gönül) bey 'in de katkılarını bekler, oluşumu desteklediğimizi bildiririz.

Bir gün mutlaka ben de katılırım.

Muhabbet bahane.

50233_106503622712332_856408_n.jpg

Ben yalovada okuyorum gelmeyi planlıyoruz 6. hafta bursa maçına arkadaşla

Tamamdır abi :) ayarlayabilirsem çalışma programıma göre, gelmeye çalışırım arkadaşla.

Okulumun beni sıkma derecesine göre katılabilirim, muhtemelen de birçok organizasyona katılacağım gibi gözüküyor.

Üst Alt