# Önder Turacı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Önder Turacı

Cevap: # Önder Turacı

Önder Turacı, Galatasaray'a gelir canım neden olmasın. Belki müzemizi geçer çayımızı içer bir iki saat misafir ederiz sonra yolcu ederiz. Misafirperverlik öldü mü arkadaşlar?? :):):)

Kayserispor'un yetersiz oldugu icin gonderdigi adimi biz alacagiz oylemi:eek:

Bilmeden konuşmayın. Önder, Kayseri'den yetersiz oldugu için gönderilmedi, zaten gönderilmedi kendisi ayrılmak istedi. Kayseri şehrine alışamamış. Kim mi dedi bunu? Hurma falan değil dürüstlüğünü ve açık sözlülüğünü bildiğimiz Şota bizzat dedi.

ajanspor'un başındaki isim fenerlidir diye biliyorum. o yüzden bu tür yalan haberler vermeleri normaldir.

ajanspor'un başındaki isim fenerlidir diye biliyorum. o yüzden bu tür yalan haberler vermeleri normaldir.

Ajansspor camiasını iyi biliyorum. Başta Fatih bey olmak üzere bir çoğu Galatasaray, FB, BJK takımlarına karşı emin olun aynı ve belli bir mesafedelerdir. Fenerli olması nedeniyle yalan haber vermeleri gibi bir durum söz konusu olamaz.

Habere gelince bu tarz isimlerle başarının geleceğini inanmıyorum. Fenerbahçe'de oynayamayan, Kayserispor'da tutunamayan biz de hiç birşey yapamaz.

Bunu alırlarsa, bu herif gidene kadar bu takımı desteklemem. (Tabii Galatasaray'ın umurunda olmaz ama olsun. Kendi kendime protesto)

Üst Alt