OnePlus 5 Tanıtıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OnePlus 5 Tanıtıldı!

OnePlus-5-2.jpg

Android ekosisteminin en önemli markalarından birisi haline gelen OnePlus, BBK Holding’in daha geniş pazarlara ulaşması için bir araç olarak geliştirilen bir projeydi. “Amiral Gemisi Katili” ismi ile hitap edilen ilk nesil OnePlus One gerçekten de adı gibi amiral gemisi modellerin korkulu rüyası oldu.

OnePlus-5-1-1.png

OnePlus Projesi zaman içinde şekil değiştirdi ve amiral gemilerini öldüremiyorsak onlardan birisi olalım projesine döndü. Bunun temel sebebi nedir bilemiyoruz, ama OnePlus markası Android tutkunları için oldukça önemli bir hale geldi. Bugün ise en son telefonları OnePlus 5 ile tanıştık. Gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların kalbini çalan OnePlus yeni telefonu ile global pazarda da satış yapmak istiyor.

oneplus-5-specs-c.jpg

OnePlus 5 Teknik Özellikler

5,5 inç 1920x1080p çözünürlükte Full HD optik AMOLED ekran
Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti, Adreno 540 GPU
64GB ve 128GB UFS 2.1 Hafıza
6GB ve 8GB RAM
Arkada 20 megapiksel kamera f/2,6 diyafram değeri + 16 megapiksel kamera f/1,7 diyafram değeri, optik yakınlaştırma, portre modu, 4K video, OIS
16 megapiksel ön kamera, f/2.0 lens, EIS
3300 mAh pil gücü
Type-C USB 3,1 bağlantı noktası, Bluetooth 5.0, hızlı şarj, parmak izi okuma sensörü
Android 7.1.1 Nougat, OxygenOS arayüzü

OnePlus 5 Fiyat

Telefonun en merak edilen tarafı da fiyatı oldu. Bugün yapılan resmi açıklamaya göre fiyatlandırma şu şekilde oldu:

64GB Hafıza 6GB RAM 499 €
128GB Hafıza 8GB RAM 559 €

OnePlus 5 Tanıtıldı Tum Ozellikler ve Fiyat - TeknoBurada

Son düzenleme:
2500 TL’lik ayfonlar işini görmüyor mu? Zaten öyle aman aman teknoloji farkı da yok.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
artık ayfon kullanmak istemiyorum. zaten aynı telefonu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. hem değişiklik, hem kaliteli, hem de daha ucuzuna bakıyorum şuan. ki, özelliklere bakılırsa istediğim her şey var gibi ama emin olamadım. burada şu iki telefonun kullanıcısı veya daha geniş bilgiye sahip biri vardır diye sorayım dedim.

Üst Alt