Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin

qy8gtg.jpg

GSCimbom.com olarak Fenerbahçe forması giyen Uruguay 'lı futbolcu Diego Lugano 'yu, Türkiye Fair Play 2011 Ödülü için önermek istiyoruz.

Bu ödülü, başkalarının gerçekleştirmediği şeyleri yapan ve bu davranışlarıyla takdir edilenlerin alabildiğini iyi biliyor, Diego Lugano 'nun bu konuda oldukça takdir edildiğini yıllardır takip ediyoruz.

GSCimbom.com olarak rakip takıma ait bir futbolcuyu bu ödüle önermiş olmanın haklı gururunu taşıyor, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komitesi'nin bu önerimizi dikkate almasını umuyoruz.

GSCimbom Haber

Cevap: Öneriyoruz | Lugano 'ya Fair Play Ödülü Verilsin

Ayağa kalkın ve Luganoyu alkışlayın! O bir fair play adami

Türkiyede başka alacak adam yok zaten.Oylar luganoya

onun yanında en iyi insan taklidi yapan oyuncu ödülü de verilsin

Bu linki futbol federasyonuna gönderelim.

Gozlerime inanamiyorum, basligi gorunce kendime yumruk falan attim dogru mu goruyorum diye. LUGANO'YA FAIR PLAY ODULU MU? Lutfen saka diyin. Bu kadar cirkef, bu kadar haysiyetsiz, rakibin ayagina basan, omurilik soganina kafa atan bir "futbolcuyu" boyle bir odule nasil layik gorursunuz?

godin teki

digeride lugano

uruguayin defansi diyorum yanlis anlasilmasin

Çok yerinde bi öneri.Bugün doğada bir Lugano ne kadar zamanda çözünüyor biliyor musunuz.Ona göre davranmak lazım Lugano'ya.Böyle adamlar kolay yetişmiyor.

futboldan anlamayan köylünün bile "ligin gahbesi" dediği adam.. kesinlikle ödülü hak ediyor

bence ödülünü 3T lakaplı hayvanların efendisi taner versin. luganoya hayvanların efendisi ödül verir anca.

Üst Alt