Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu kafanız mı yuksek 1 ay oncekı menşın mesajı onlar. melihten alıntı yapacak mesaj bulamadım ilk sayfadan alıntı yaptım

Ligi güzel bir menajer puanıyla bitirdik. 44 milyon euro kadro değeriyle ile aldığımız Crotone'u 390 milyon euro ile bıraktık. Mbappe ise ligin en yüksek gücü(116) olan oyuncusu oldu. Yeni lig olursa yine katılmak isterim. İtalya kupası şampiyonu Sampdoria'yı ve lig şampiyonu Juventus'u tebrik ederim.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
yahu kafanız mı yuksek 1 ay oncekı menşın mesajı onlar. melihten alıntı yapacak mesaj bulamadım ilk sayfadan alıntı yaptım
Beni davet etmedin öyle mi Reis
bb39200a55ed250bee1dcf36d70e3ca8.jpg

aferin. beni bahane edip milletin keyfini kaçırmana gerek yok. lig istiyorlarsa açacaksın bu kadar yani. ben oynamıyorum zaten tadın kaçmayacaktır korkma. şu konuyu da olur açmaz açma bir daha. liginiz hayırlı olsun şimdiden.
Beyler, rica ediyorum tatlıya bağlayalım, altı üstü bir oyun. Olmaz böyle, yakışmaz bize.
kendisini belli etmiş isim vermeme gerek yok reis

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gözünü kazanma hırsı bürümüş insanları yeni ligden uzak tutalım lütfen

O yüzden katılmayacağım

:asd:

seninki kazanma hırsından kaynaklanmıyor herşeyin tertipli düzenli ve yolunda gitmemesi için acayip dürtülerin var ve kapılıp gidiyon onlara. hile yapmıycam diye söz veriyorsun sonra bi bakmıssın aydın 18 takımın 15ini yönetiyor kalan 3 takımıda kredi adı altında haraca bağlamış oluyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt