Önümüzdeki 6 Maçta Kaç Puan Toplarız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önümüzdeki 6 Maçta Kaç Puan Toplarız?

Önümüzdeki 6 maç:

Başakşehir (E)
Fenerbahçe (D)
Bursaspor (E)
Kasımpaşa (D)
Gaziantepspor (E)
Osmanlıspor (D)

Başakşehir (E) - 3
Fenerbahçe (D) - Yorumsuz
Bursaspor (E) - 1
Kasımpaşa (D) - 3
Gaziantepspor (E) - 3
Osmanlıspor (D) - 0

En az 10,en fazla 13 alırız diye düşünüyorum.

Başakşehir - 3
Fenerbahçe - 1
Bursaspor - 3
Kasımpaşa - 3
Gaziantepspor - 3
Osmanlıspor - 3

18 Aralık'ta buradayım.

Başakşehir (E) 3
Fenerbahçe (D) 0
Bursaspor (E) 3
Kasımpaşa (D) 1
Gaziantepspor (E) 3
Osmanlıspor (D) 3

bence bu sefer olacak renktas. defansifimiz o kadar da kotu degil bence, ched falan toparladi son haftalara gore. uretkenlik sorununu cozersek 1-2 falan kazaniriz.

Ben hissiyatimi soyluyorum. Yeniliriz.

Ancak kagit uzerinde daha iyi bir takimiz. Ama kadikoyde kagit uzerinde iyi oldugumuz maclari da kazanamadik.

Bir ornek: kagit uzerinde cok daha iyi takim oldugumuz ( Lincoln, Arda, Kewell, Baros... deplasmanda benficayi devirmistik ki o Benficanin sol acigi Di Maria sag acigi altin zamanlarini yasayan Reyes) ve hafta sonu Alexin oynamadigi Fenerden 4 tane yedik. Yanlis hatirlamiyorsam herifler bizi Josico, Selcuk Sahin orta sahasiyla yendiler.

Bu ornekler cogaltilabilir. Kazanamiyoruz. Sorunu sadece futbol ile aciklamak olanaksiz.

Ben hissiyatimi soyluyorum. Yeniliriz.

Ancak kagit uzerinde daha iyi bir takimiz. Ama kadikoyde kagit uzerinde iyi oldugumuz maclari da kazanamadik.

Bir ornek: kagit uzerinde cok daha iyi takim oldugumuz ( Lincoln, Arda, Kewell, Baros... deplasmanda benficayi devirmistik ki o Benficanin sol acigi Di Maria sag acigi altin zamanlarini yasayan Reyes) ve hafta sonu Alexin oynamadigi Fenerden 4 tane yedik. Yanlis hatirlamiyorsam herifler bizi Josico, Selcuk Sahin orta sahasiyla yendiler.

Bu ornekler cogaltilabilir. Kazanamiyoruz. Sorunu sadece futbol ile aciklamak olanaksiz.

Tribün effect diyorum inanmıyorsun.

Başakşehir (E)-1
Fenerbahçe (D)-0
Bursaspor (E)-3
Kasımpaşa (D)-3
Gaziantepspor (E)-3
Osmanlıspor (D)-3

Olabildigince objektif olmaya calistim ama fener maci harici hepsine 3 puan yazasim geliyor yinede :D

ama mevcut futbola gore kaba bir tahmin

Başakşehir (E)-1 Puan
Fenerbahçe (D)-1 Puan
Bursaspor (E)-3 Puan
Kasımpaşa (D)-3 Puan
Gaziantepspor (E)-3 Puan
Osmanlıspor (D)-1 Puan

Galatasaray-Alanya (E)-3 Puan
Konyaspor-Galatasaray (D)-1 Puan

8 MAÇ 16 PUAN

17 MAÇ 36 PUAN

BEŞİKTAŞ J.K

Beşiktaş-Trabzonspor -3 Puan
Adanaspor-Beşiktaş-3 Puan
Beşiktaş-Başakşehir-1 Puan
Fenerbahçe-Beşiktaş-0 Puan
Beşiktaş-Bursaspor-3 Puan
Kasımpaşa-Beşiktaş-3 Puan
Beşiktaş-Gaziantep-3 Puan
Osmanlıspor-Beşiktaş- 0 Puan
8 MAÇ 16 PUAN

17 MAÇ 37 PUAN

FENERBAHÇE SK

Akhisar-Fenerbahçe-1 Puan
Fenerbahçe-Galatasaray-1 Puan
Ç.Rize-Fenerbahçe-3 Puan
Fenerbahçe-Beşiktaş-3 Puan
Antalya-Fenerbahçe-3 Puan
Fenerbahçe-G.Birliği-3 Puan
Trabzonspor-Fenerbahçe-1 Puan
Fenerbahçe-Adanaspor-3 Puan

8 MAÇ 18 PUAN

17 MAÇ 33 PUAN

BAŞAKŞEHİR F.K

Galatasaray-Başakşehir-1 Puan
Başakşehir-Rize-3 Puan
Beşiktaş-Başakşehir-1 Puan
G.Birliği-Başakşehir-0 Puan
Başakşehir-Trabzonspor-3 Puan
Adana-Başakşehir-3 Puan
Başakşehir-Kayserispor-3 Puan

8 MAÇ 14 PUAN

17 MAÇ 37 PUAN

1. BAŞAKŞEHİR 37 PUAN
2. BEŞİKTAŞ J.K 37 PUAN
3. GALATASARAY S.K 36 PUAN
4. FENERBAHÇE S.K 33 PUAN

Tutarsa uplarım. Fener'i yarışta tutarlar skorları ona göre ayarladım.

Yok. Sadece tribun effectle aciklanamaz. Fenerbahce Tribunu besiktas tribunu yaninda 23 Nisan senlikleri cocuk korosu gibi kalir. Ama o besiktasa deplasmanda az cakmadik.

Baska birsey var. Buyuye falan inanmam bu arada.

Bjk tribününde elimiz kolumuz titremedi hiç,onların yarattığı baskı fos baskı.Kadıköy derbilerde öyle değil.İlk yarıda özellikle oyuncular giremiyor maça kafa olarak.O arada da golleri yemiş oluyoruz zaten.İddia ediyorum,bugünkü gibi kimse gitmesin maça,çakarız orada.

Acik olmak gerekirse fener maci harici hepsinde 3 puan alabiliriz. Garip bir takimiz mac seciyoruz adeta. Bjk'ye oynadigimiz oyunu normal takimlara oynasak her maci aliriz ama iste mac secme huyumuz var. kadikoyden puan alabilecegimize inanmiyorum bu hakemlerle.

Üst Alt