Önümüzdeki Sezon İçin İdeal Kadronuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önümüzdeki Sezon İçin İdeal Kadronuz?

Mevcut mali durum,yönetim ve Tudor'un yeni sezonda bizim olacağını varsayarsak oluşturacakları en ideal kadro sizce nedir?

Cenk
Ahmet
Linnes
Josue
Derdiyok
Yasin
Garry(Ciğerci)

Olaya biraz iyimser bakmayı denedim. Stoper hattı iki cam adam oldu ama..

Not:Sneijderi seviyorum , ama adamı asla rahat bırakmıyorlar , kalacağını düşünmediğim için yazdım , gitmesi maaş açısından da yönetimin işine gelecektir gitmek isterse dur diyeceklerini asla zannetmiyorum , gitmesini istediğim için değil...

Son düzenleme:
Kadron iyi ama üc sorun var, Serdar Aziz, Balotelli ve Selcuk.
Serdar müzmin sakat, Balotelli adamin isminin icinde deli kelimesi sakli zaten ve Selcuk.

Subotic ve Aziz'in sağlıklı kalması önemli . Balotelli burda taraftar desteğiyle farklı bi boyut kazanabilir.

Selçuk'da etrafında şu isimler varken bi zahmet oynasın bence.

Artik bir cok takim üclü savunmaya geciyor tabi ona göre kadron olacak

Öyle birşey yok. Guardiola'dan sonra Bayern ve hatta bu işin piri olan Juve bile tekrar 4'lüye dönüyor. 3'lü oynayan takım sayısı çok çok daha az. Bugün CL yarı finali ve AL yarı finalindeki 4 takımda maçların %99'unda 4'lü oynuyor.

Şu an en bariz 3'lü oynayan bir Chelsea kaldı.

Subotic ve Aziz'in sağlıklı kalması önemli . Balotelli burda taraftar desteğiyle farklı bi boyut kazanabilir.

Selçuk'da etrafında şu isimler varken bi zahmet oynasın bence.
Ben Selcuk olayina sirf senelerdir rezilleri oynuyor durumu üzerinden bakmiyorum.
Bir takimda, özellikle türk takimlarinda, bir oyuncu grubunu bes seneden fazla tutmayacaksin, yoksa kendilerini kulübün sahibi sanmaya basliyorlar.

Gelecek sezonda dursun olacagi icin hic bir transfer yapilmamali. Sadece oyuncu satilsin. Sonraki sezon Sn. Ünal Aysal ile yukselis donemine gececegiz zaten. Tum kadro yenilenir.

Selcuk yazip takimi otomatikman 3. Yaptin hele sakat serdar ve subotic ile bunu garanti altina aldin. . mda oyun kurucu yok fenerin bu seneki halinin kopyasini para harcayarak yapariz.
4-3-3 neyimize yetmiyor.

Ideal mideal yok. Bosuna kafa yorup zaman israf etmeyin, yine ne kadar gereksiz adam varsa alacaklar.

Tudor falan demeyin bana, Dursun'un sag kolu Mehmet denen ückagitci yapacak yine herseyi. Gelece sezona olumlu bakmak icin tek bir neden tek bir isaret yok.

Üst Alt