Önümüzdeki Sezon İlk 3'e Girer miyiz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önümüzdeki Sezon İlk 3'e Girer miyiz?

?

• gireriz

Kullanılan: 5 18.5%
  • giremeyiz

Kullanılan: 18 66.7%
  • şampiyon oluruz zaaa

Kullanılan: 4 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    27
şu an itibari ile hayır, önümüzde ki haftalarda iş değişir mi sorusunun cevabı
c3530b7d4671b2e96632a97fd1e02d04.jpg

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bu takım ne Beşiktaş'ı ne Fener'i ne de Başakşehir'i geçer Trabzon ve Antalya'da cabası.
Kadro kalitesi olarak Osmanlı ayarında takımız

---------------Muslera-------------
Sabri-----Semih---Çalık---Carole
-----------Selçuk--Tolga-----------
Garry---------Sneijder------Yasin
----------------Eren---------------

Şuna bak en az 9 bölge sırıtıyor. Buraları değiştirme şansımız var mı ? Yok.
O zaman güle güle.

Geçen sene Bruma olmasa 12. bitirmiştik ligi.

şu anki kadro ile ilk beşe bile giremeyiz. bizden iyi en az 5-6 takım var şuanda. brumada gitti varsayarsak ligin en kötü takımlarından biri oluruz diyebiliriz. yapılacak transferlere göre sıralamamız belli olur.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gomis campbell belhanda asamoah clichy chiriches astori gelirse şampiyon olabiliriz ama hiçbiri olmayacak o yüzden 5.6. oluruz

bruma - podolski yok . özellikle bruma kilit açan hızlı bir oyuncuydu. podolski ise iyi değildi ama skora etki eden bitirici biriydi.
yerlerine adam bile alınmama durumu var. alınsa bile boş beleş komisyoncu kazıkları olacaktır. totalde takım daha geri gidecektir. ilk 3 hayaldir.

bir iki transfer görsek umutlanırız belki de 19 hazirana yani antremanların başlamasına şurda 6-7 gün var. kim kurtaracak ryan donk mu emrah bassan mı? üstüne birde brumayı sattık. takımın gücü azaldı seneye orta sıralara oynamazsak iyi.
Ben İgor Tudor'un yerinde olsam transfer gelmez ise ya taraftara basın toplantısı yapar kimse alınmadı kimse başarı beklemesin derdim yada İSTİFA EDERDİM...

Üst Alt