Onur Belge Özür Dilemeli! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Belge Özür Dilemeli!

Dün gece Beyaz TV de yayınlanan bir tartışma programında eski TSYD başkanı Onur Belge UEFA ve FİFA ya şikayet mailleri gönderenleri vatan hainliğiyle suçladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun laubali, umursamaz ve taraflı tutumuna tepki olarak UEFA ve FİFA ya mail atanlar nasıl vatan hainliğiyle suçlanabilir?...

TSYD Başkanlığı yapmış bir şahıs nasıl olur da bu kadar pervasızca açıklamalar yapabiliyor. Onur Belge Türk sporseverlerden özür dilemeli ve kalemini kırıp o mesleği bırakmalı.

Cevap: Onur Belge Özür Dilemeli!

"Şikeciliğimizi kanıtlayan vatan hainidir, bu şekilde devam" diye birşeyler demiş yani :)

Özür dilemeli ama böyle konusan insanlarin hatasini kabul etme erdemligini göstermeleri biraz zor. ondan özür dileyecegini hic sanmiyorum

Onur Belge'de biraz zeka olsaydı,her şeyi bırakın ortada şöyle bir durum var,bu durumu algılardı.

Fifa bizde şike olaylarının döndüğünü bu soruşturma çıkmadan önce biliyormuş ,hatta kendi paylaşacaklarıda var bu durum hakkında.

Adam spor yazarı sözde ama gündemden haberi yok.

Asıl olanada gelirsek,ses çıkarmasın insanlar hakları göz göre göre gaspedilirken değil mi sayın Belge?

Acaba bizim taraftarımızla beraber kulübümüzün duruşu olmasaydı,olayların dinginleşmesine izin verseydik,direkt başlatacalaklardı ligi hiç bir şey olmamış gibi,kişiler ve kurumlar ayrı ayrı değerlendirilmeli hikayesiyle,mutlu mutlu bol bol şikenin yapıldığı bir lig izleyecektik.

Sen spor yazarısın,seni manavdaki hıyarlarla bir tutmamızı istiyorsan,senin kapasiten buysa sende haklısın.

Utanma zaten yokta, bir tarafları yese çıkıp şikecileri tebrik edecekler neredeyse.

Adamlarda hiç mi ar kalmamış nedir bu kadar rezillik, insan utanır be...

Dua ediyorum gerekirse yine 14 sene şampiyon olmayalım ama adımız lekelenmesin...

Başka biri dese ciddiye alınabilirdi ama onlardan birisi gazeteci görünümlü taraftarlar istediğini desin. Bir daha olsa bir daha yolları(z)m.

ben vatan hainiyim demekki onur belgeye göre. Asker de ben değil onur belgeye dağda kurşun sıktılar demekki.

Dikkate alınacak karakterde biri değil.Bende onu burdan gerizekalı ilan ediyorum.

kim bu onur belge dengesizi yaw 3.dalga bunlarada vurucak nasıl olsa bi tarafları zora geldi çırpınıyolar..

Üst Alt