Onur Can Özcan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Can Özcan

Onur Can Özcan, 6 Kasım 1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 21 yaşındaki besteci, solist ve söz yazarı Onur Can Özcan, YouTube'da yayınladığı videolarla tanınan bir isimdi. Özcan, özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit", "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla biliniyor.

ÖLÜMÜ

Onur Can Özcan, 2018 yılında içinde bulunduğu teknenin batması sonrası hayatını kaybetmişti. 3 Haziran 2018 yılında Şile'nin İmrenli mevkiinde 5 arkadaşı ile birlikte tekne ile açılan Onur Can Özcan'ın bulunduğu tekne alabora olmuştu. Alabora olan teknede bulunan Levent Sarı (30) Ulaş Sarı (23) Hasan Ekşi (23) sağ olarak kurtarılırken Onur Can Özcan'a (21) ulaşılamamıştı. Bir gün süren arama kurtarma çalışmalarının ardından Onurcan Özcan'ın cansız bedenine bir gün sonra ulaşılmıştı.

Hırka şarkısı altında eskiden bir ilk yorum vardı: annesini kaybetmiş bir arkadaşın annesinin hırkasıyla ilgili, o yorumu okuduğumdan beri ayrı dinliyorum o şarkıyı. Mekanı cennet olsun.

2017'de Küçükçekmece Gölünün kenarında bir gece vakti dinlemiştim ilk kez. "groundhog day" teki gibi hayatım lanetlenip sürekli aynı günü yaşamak zorunda kalsaydım o günü seçerdim herhalde.

Üst Alt