ONURUNLA BIRAK, iSTiFA ET AHMET DEDEHAYIR! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ONURUNLA BIRAK, iSTiFA ET AHMET DEDEHAYIR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ahmet Dedehayır İSTİFA!

Adam hala cikmis Mehmet Helvaci'nin yaninda piskin piskin siritiyor, Adnan Polat'la selamlasiyor. Bu ne rezilliktir? Bu adam Basketbol Sube Sorumlusu olarak gorevine devam ettigi surece, Galatasaray'in basket maclari benim icin bitmistir. Isterse amator kumede oynayin, once Galatasarayli olmayi ogrenin. Bu kulubun onurunu kimsenin ayaklari altina almaya hakki yok.

Aslında var ya gideceksin basket maçlarına,40 dk protesto hiç bağırmayacaksın.Çok ciddiyim.

Yiğit Şardan

Erkek Basketbol Şube Başkanı

Ahmet Dedehayır

Bayan Basketbol Şube Başkanı

Şimdi bu biraz provake edici bir başlık olmuş ama bu lanet insan hakediyor bunu.

3 senedir şu adam gitsin diye her Gs maçı sonrası dua eder mi arkadaş bir insan?

Avrupa'da vizyonumuzu tam genişletiyorduk derken mahvetti takımı. Yok efendim daha iyi takım kurduk, yok efendim daha iyi antrenör getirdik vs. vs.

Defolsun gitsin diyorum başka da birşey demiyorum.

Hadi bende provake ettim. :p

Adını koyamıyorum, hala aklım almıyor.

Büyük ihtimalle Dedehayır 'ın bilgisi dahilinde oldu bu olay, eğer değilse daha büyük bir kabahat.

Aynı şey ne yazıkki Adnan Polat içinde geçerli , kendisinin bu konu hakkında nasıl bilgisi olmaz?

Liselilerin eline çok büyük bir koz geçti..

Adını koyamıyorum, hala aklım almıyor.

Büyük ihtimalle Dedehayır 'ın bilgisi dahilinde oldu bu olay, eğer değilse daha büyük bir kabahat.

Aynı şey ne yazıkki Adnan Polat içinde geçerli , kendisinin bu konu hakkında nasıl bilgisi olmaz?

Liselilerin eline çok büyük bir koz geçti..

Her bakımdan çok kötü oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt