Onyekuru Olympiakos'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru Olympiakos'ta

Onyekuruyu hocanın ıstememiş olması çok normal değil mi sizcede ? Geçen sene ne yaptı bu adam hepiniz ilk 11 e bile yazmıyordunuz artık ne çabuk unuttunuz. İlk geldiği ile alakası bile yok.

bizi Şampiyonluk potasında tuttu hazır halde olmadan gelmesine rağmen...yarım sezonda neler yapmasını bekliyordun?

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kaç gol ve asist yapmış ?
Babel feg falcao ile kıyaslamak lazım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Memnundunuz yani Onyekurudan ? Tekrar takımda görmek isterdiniz öyle mi ?

Onyekuruyu hocanın ıstememiş olması çok normal değil mi sizcede ? Geçen sene ne yaptı bu adam hepiniz ilk 11 e bile yazmıyordunuz artık ne çabuk unuttunuz. İlk geldiği ile alakası bile yok.
istemiyorsa 5 milyon euro olduğunu bilseydim istemez miydim gibi saçma sapan açıklamalar yapmayacak. oyun planlarım içinde yoktu de geç.

Daha çok ararsın hocam.. kolay bulunmuyor işte böyle kolay skor katkısı verecek kanat oyuncusu. Senin elindekiler yarısı kadar skor yapsın öpüp başına koy. Bay Ego’nun son kurbanı..

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geçtiğimiz yıl mental ve fizik sıkıntıları çok açık görünüyordu. Yaşadığı sakatlık/hastalık vs. de çok etkiledi. Bence alabilirdik ama, tamamen tercih meselesine dönüştü sanırım. Bir plan varsa kime nasıl tercih edildiği konusu muamma.
ben önceki geldiği döneme göre daha özgüvenli oynadığını düşünüyorum. fazla özgüvenin getirdiği dezavantajları yaşadı bana kalırsa. ben oldum vs. tripleri. gene de bundan alınmamazlık yapılmamıştır bonservisi. alsak katkı sağlar mıydı? bence evet. sağlık olsun.
gelen oyuncuların nası stilde olduklarını bilmiyorum amma sistemi yıllardır alısagelen hızlı kanat oyuncusu üzerinden baska bir şeye dönüştürmek istiyor olabilirler. bruma dan beri aynı oyun stiliyle oynuyoruz yemiyor artık rakipler. daha doğrusu anadolu takımı taktikleri bunlar. al kenarara hızlı kuvvetli zenci, at ayağına yapsın bir şeyler. o şekilde oynaya oynaya futbolumuz da anadolu kulüpleri seviyesine indi. bireysel değil takım olarak oynayacağımız oyunu her zaman tercih ederim. umarım öyle bir sistem düşünüyordur. eğer işler iyi gitmezse daha kötü oyun ve sonuc alacağız çünkü.

Üst Alt