Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Onyekuru ile garry’yi karsilastirirsak onye kesinlikle 2 gomlek daha iyi bir oyuncu
Hizli gitmesi gerektiginde gidebilen, sette de nerede ne yapmasi gerektigini bilen
Bu sayede zaten gole daha yakin
Garry hizli gitmesi gerektiginde gidebilen ama oyun icinde cogunlukla kaybolabilen bir oyuncu

Bruma’yi ise karsilastirmak zor olur zira benzer takimlarda oynamadilar

Ama bruma cok yetenekliydi ve kanattan ziyade 10 numara gibi oynuyordu
Illa karsilastiracaksak 10’da bruma kanatta onye olan takimi izlemek isterdim

Oynadığın oyuna göre değişir, Bruma hazırlayan, adam eksilten oyuncu
Onyekuru gizli forvet gibi koşular atan, bitirici noktasında başarılı bir oyuncu
Gary 2'sini de yapmaya çalışan ama kalite olarak 1 gömlek aşağıda ve açık alanda iş yapan oyuncu

Bizim bugünkü takımımızda en çok iş yapacak adam bence Bruma, bitirici noktasında Falcao tam olarak aramıza dönerse en çok iş yapacak isim Keita Bruma tarzı adamlar olur.

3’ünü de çıplak gözle izleyemedim ne yazık ki. İlla birini seçecek olsam Bruma derdim şahsen. Sonra da Onyekuru.

Ama bunların dışında çıplak gözle izlediğim Kader Keita’yı tek geçerim. Keita başka bir seviyeydi. Aşağıdaki fotonun çekildiği maçta tribündeydim. Manisa deplasmanı. Şovunu o maçta da yapmıştı. 1 gol atmıştı.

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3’ünü de çıplak gözle izleyemedim ne yazık ki. İlla birini seçecek olsam Bruma derdim şahsen. Sonra da Onyekuru.

Ama bunların dışında çıplak gözle izlediğim Kader Keita’yı tek geçerim. Keita başka bir seviyeydi. Aşağıdaki fotonun çekildiği maçta tribündeydim. Manisa deplasmanı. Şovunu o maçta da yapmıştı. 1 gol atmıştı.

images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
gittigine en cok üzüldüğüm oyuncuydu. müthis bir herifti

Üst Alt