Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Onyekuru'nun son 8 maç performansını şöyle bir kenara yazayım da ona göre konuşun:

Fenerbahçe 1 - 1 Galatasaray (Onyekuru 1 gol)
Galatasaray 3 - 1 Kayseri (Onyekuru cezalı)
Malatya 2 - 5 Galatasaray (Onyekuru 2 gol, 1 asist) (Kupada finale çıktık)
Konya 0 - 0 Galatasaray (Onyekuru ortalarda yok)
Galatasaray 2 - 0 Beşiktaş (Onyekuru 1 gol)
Çaykur Rize 2 - 3 Galatasaray (Onyekuru 1 asist)
Akhisar 1 - 3 Galatasaray (Onyekuru ortalarda yok) (Kupa geldi)
Galatasaray 2 - 1 Başakşehir (Onyekuru 1 gol) (Şampiyonluk geldi)

Adam sırasıyla Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir 3 büyük takıma da gol atmış. Daha ne bekliyordunuz bir sol açık oyuncusundan? Forvet mi bu mübarek?

Net sekilde Onyekuru. Tam modern kanat forvet: super hiz, pozisyona girme becerisi, oldurucu pres, yuksek savunma katkisi, kaliteli gol vurusu

Siz Mane’yi falan da izlerken bencil diyor musunuz merak ediyorum

Bruma da ozel bir oyuncu ama daha fuleli diye daha yetenekli olmuyor. Takimda bir Onyekuru olmasi takim icin daha iyidir hep

El insaf be kardeşim. Bruma'nın olduğu takıma bakın bir de Garry ve Onyekuru'nun olduğu takımlara bakın. Bruma kendisini o çöp takım içinde ortaya çıkarabilmiş bir oyuncu. Keşke yine Bruma kiralansa sol açığa. Tadı damağımda kaldı adamın futbolunun.

Onyekuru'nun son 8 maç performansını şöyle bir kenara yazayım da ona göre konuşun:

Fenerbahçe 1 - 1 Galatasaray (Onyekuru 1 gol)
Galatasaray 3 - 1 Kayseri (Onyekuru cezalı)
Malatya 2 - 5 Galatasaray (Onyekuru 2 gol, 1 asist) (Kupada finale çıktık)
Konya 0 - 0 Galatasaray (Onyekuru ortalarda yok)
Galatasaray 2 - 0 Beşiktaş (Onyekuru 1 gol)
Çaykur Rize 2 - 3 Galatasaray (Onyekuru 1 asist)
Akhisar 1 - 3 Galatasaray (Onyekuru ortalarda yok) (Kupa geldi)
Galatasaray 2 - 1 Başakşehir (Onyekuru 1 gol) (Şampiyonluk geldi)

Adam sırasıyla Fenerbahçe, Beşiktaş ve Başakşehir 3 büyük takıma da gol atmış. Daha ne bekliyordunuz bir sol açık oyuncusundan? Forvet mi bu mübarek?

Arkasında Carole , sağında 90 dakika Selçuk ileri de de Erenli bir kadroda şu istatistiği yapabilseydi o zaman Bruma'dan başarılı olurdu.

Onyekurunun ikinci yaridaki performansi diagne-feghouli-onyekuru ucgeninde sakli. Diagne feghouliye koridor açtı feghoulide onyekuruya. Ligin ikinci yarisi icin aslinda nokta atışı bir transfer planlaması.

Bruma ise bu alanları kendisine açan bir topçu. Yukari tükursen bıyık aşağıya tukursen sakal misali. Ben ikisini de takimda gormek isterim sağlı sollu oynatirsın sırıtmaz, feghouliyide foevet arkasina sağ tarafa yakın 10 nunara şeklinde oynatırsın hemen arkasına sol kanada yakın oynayan 8-10arası gezen boufal tarzı bır orta saha ile sistemi oluşturursun

-------------------@---------
onye------^--------------feg--------bruma
--------------|
-------------@--------------------
---------------------------------@

felaket seyler yapariz diye duaunuyorum. Orta saha cok onemli. Isteyem istedigi kadar kapansin vallahi yara yara ilerlersin

El insaf be kardeşim. Bruma'nın olduğu takıma bakın bir de Garry ve Onyekuru'nun olduğu takımlara bakın. Bruma kendisini o çöp takım içinde ortaya çıkarabilmiş bir oyuncu. Keşke yine Bruma kiralansa sol açığa. Tadı damağımda kaldı adamın futbolunun.
bruma cöp takimmi???
trollmü yapiyosun birader, brumanin oynadigi takim tarihin en isimli kadrosuydu!!!!
melo
drogba
sneijder
daha niceleri

bruma cöp takimmi???
trollmü yapiyosun birader, brumanin oynadigi takim tarihin en isimli kadrosuydu!!!!
melo
drogba
sneijder
daha niceleri

Sen ciddi ciddi geçmişi unutmuşsun ya da benimle dalga geçiyorsun? Yahu Bruma o söylediğin takımda kaç maç yaptı Allah’ını seversen bana bir cevap ver. Benim bahsettiğim Bruma’nın Bruma olduğu yıl. Riekerink ile başlayıp Tudor ile bitirdiğimiz. Sabrili, Tarıklı, Chedjoulu, Carolelu, Cavandalı, de Jonglu, çöp zamanlarındaki Donklu, Tolga Ciğercili, Hamitli, Yasinli, Erenli, Hakan Baltalı, Salih Dursunlu, Semih Kayalı, Koray Günterli, Cenk Gönenli kadro. Muslera, Senijder ve Podolski haricinde adam yok resmen takımda Bruma’nın oynayabileceği. Bir de kendisinin yedeği Garry var işte ama o zamanlarda çöptü o da.

Hem aktif oyuna katkı hem de istatistik olarak en optimum katkıyı Rodrigues verdi bence 2017-18'de.

Onyekuru iyi tabela yaptı ama çoğu zaman da saç baş yoldurdu.

Bruma bu ikisinden de yetenekli bir adam ama onun da değişik mental sorunları var.

Hiç biri değil Talisca :D şaka bir yana gelme ihtimalinin olması bile heyecanlandırdı ama sanmıyorum çok düşük bir ihtimal Talisca'nın gelme olasılığı %1

yabanci oyuncular

Nando
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Fernando
Fegh talisca Herrera Onye
Falcao

Türk oyuncular

Altay
Sener Semih Ertugrul Emre
Okay
Töre Celil Hakan Mor
Bozok

olmali

Bugün başka bir başlıkta da paylaştım:

Bruma şu anki kadroda ligin içinden geçerdi. Hoş, o leş kadroyla da geçti. Garry ve Onyekuru'yu da severim ama Bruma'nın bunlarla arasında gömlek farkı var. Keşke satın alma opsiyonlu kiralayabilsek.

Her türlü onyekuru. Gelişime açık, çalışkan, defansif sorumluluk alıyor. 1-2 sene daha bizde kalırsa tarihimizin unultumaz topçularından olur

3 üde iyi performanslar ortaya koydu.Fakat kuru direk şampiyon olmamızda pay sahibi idi attığı goller en kritik anlarda geldi.

Üst Alt