Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Bruma onlardan daha yetenekliydi ama arkadaş performans olarak sorduğu için, Gary ve Onye bir adım daha öne çıkıyor ayrım yapmakta zor açıkçası. Ama majör maçlarda yaptığı skorlardan ötürü Onyekuru demek istiyorum.

1 - Onyekuru
2 - Gary
3 - Bruma

Bruma iyi topçu falan değil. Hatta Portekizli Emre Mor bile diyebilirim.

3 yıla kadar o çevikliğini de kaybedince sıradan oyunculara dönüşecek.

Hangisi iyi değişir ama değişmeyecek tek birşey var üçünün de hevesi kursağımızda kaldı.
Ayni keita gibi:(

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Üçünede çok sövülüyordu burada. Şimdi kıymete bindiler bruma da beyin yok diyorlardı sonra 20 m altına satan salak oldu:) onyekuru beyin yok dendi sürekli şuan kiralansa tekrar kimse karşı çıkmaz. Gary zaten şampiyon yaptı takımı diyebiliriz. Benim tercihim kesinlikle onyekuru olur. Ama bu sezon üçüde olmayacak görünüyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En cok heyecanlandiran ve keyif veren suphesiz

1135070_imgw968.jpg

Yetenekliymis bruma banane oyuna skora yansitamadiktan sonra neye yarar bjk macinda attigi bir gol disinds kritik maclarda yoktu

arabada isterse 500 beygir motor olsun onemli olan gucu lastiklere ne kadar yansittigi onemlidir

Bruma daha yetenekli olabilir Onyekuru daha buyuk oyuncu benim icin

Bruma gibisini bir daha zor alırız. Onyekuru veya garry diyenler adamın oynadığı topu o bilekleri o hızı unutmuşlar.

Üst Alt