Onyekuru'nun Bonservisi Alınmamalı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru'nun Bonservisi Alınmamalı

Onyekuru'nun çevresi kötü ondan oynayamıyor deyip de asıl gitmesi gereken Seri demek oldukça komik bir yorum olmuş. Sanki Seri'nin çevresi düzgün de :asd: Yanında Belhanda ve Emre gibi gerizekalı, defansa yardım etmeyen oyuncular oynuyor. Sağında Feghouli kağnısı var. Bir tek anlaşabileceği Onyekuru ve Falcao kalıyor. Fb maçında Seri olmasaydı görürdük galibiyeti. O pas oyunu ve soğukkanlılık sayesinde o maçı kazanabildik. Yine bam bam tarzı bir futbol oynasaydık galibiyet hasretimiz 21 seneye çıkardı.

Onyekuru'nun tarzında dolu topçu var. +10 milyon € bonservis verip de kendisini almam şahsen. Garry Rodrigues neredeyse bedavaya geldi kendisinden çok daha fazla katkı verdi. LuaLua'nın bile fark yarattığı bir ligde bir zahmet Onyekuru da kalitesini belli etsin.
Fener maci nedir Kayseri bile yeniyordu feneri yenmeyeni dovuyorlar gecen sene feghouli belhanda oynarken onyekuru neler yapti gorduk hic bir futbolcu hazir degil ama seriyi hazirkende gorduk net hali saha topcusu bir halta yaramaz

Cevap verecektim ancak Seri halı saha topçusu cümlesini gördükten sonra yazmak istemedim. Teşekkürler.
Zorunami gitti evet hali saha topcusu al ver yapmaktan baska bir halta yaramiyor onun oynadigi hic bir macta orta sahayi alamadik seninde dedigin gibi fener maci haric fenerin orta sahasinda ligte ustunluk kurmayan yok lig sonuncusu bile ustunluk sagladi seriyi cikar oraya bir lemina melo daha koy bakalim deplasmanda puan birakiyormusun

Psgye koy seri harika oynar barcaya koy siritmaz ama bizim ligte pas oyunj gemiyor bir sene bjk becerdi onum haricinde pas oyununda basarili olani gormedim ligine sistemine gore oyuncu sececeksin

Gerçekten bu tipte hızlı bir kanat oyuncusu arıyorsak maceraya gerek yok Bruma iki ayağı tuttuğu sürece bu ligin içinden geçer, Onyekuru ve Rodrigues'e kıyasla çok daha özel bir oyuncu benim gözümde Bruma

Varmi 15 Mio€ ?
Bruma Türkiyede cok is yapar Evet ama daha PSV yeni 15 Mio € verdi
Oda oldu artik hayal ..

2. sezonunda transfer yapacağım diye mi nedir anlamsız bir golcülüğe soyunmaya çalıştı. İlk sezonunda hazırlayıcı olarak korkunç iyi bir oyuncuydu. Hatta o sezon satabilsek daha yüksek profilden giderdi, tabii ŞL oynayınca piyasası da yükseldi. Bu yıl Fener'de de Vedat gibi pivot santraforla oynadığı için bizim maçtan önce sakatlanana kadar o dandik takımı ayakta tuttu, Kruse'yle birlikte Vedat'ı milyonluk golcü haline getirdiler. O çıktığından beri Fener de havası kaçmış balona döndü zaten. İki oyuncu birbirinden çok farklı ama Falcao gibi adamla Garry'i her zaman tercih ederim. Onyekuru, Necati tarzı bir sahte 9'la oynasaydı gol kralı bile olurdu ama Falcao'ya yarardan çok zarar getirdi ne yazık ki. Kendi girdiğini bile atamayınca da iyice yarıştan edecek bir oyuncuya dönüştü.

onyekuru'yu kanadında sabit tutup sağ tarafa top taşıyan, adam eksiltebilen, hazırlayıcı birini (stil olarak keita, quaresma, yattara gibi) alabilirsek iyi bir kanat kombinasyonu oluşabilir diye düşünüyorum. forvet için de daha verimli bir ortam olacaktır.

feghouli de eğer elde kalırsa ofansif orta saha olarak değerlendirilebilir belki.

Onyekuru gözü kapalı bonservis vereceğim tek oyuncu olabilir Galatasaray’da. Umarım 5 milyon Euro civarına alabiliriz. Harika olur.

Eksikleri tabii ki var ama çok iyi olacak. Türkiye Ligi için çok ideal bir oyuncu. Zaten iyi şut çeken, çok iyi dripling yapan versiyonu almak istiyorsan 100 milyon Euro üzerine çıkman lazım.

Son iki senedir ŞL’nde bir çok maçı 5-10 gol arası yeme potansiyeli ile oynayan takıma mı bu adamı layık görmüyoruz?

Kulüpte düzgün antrenörler ve sistem olsa bu çocuğu alacaksın ve ekstra idmanlarla sürekli pas ve şut çalıştıracaksın.

Onyekuru’yu almalıyız sorusunu geçtim, hazır düşüşteysen Bruma’yı da ucuz fiyata getirelim ve Türkiye Ligi için 10 üzerinden minimum 8’lik kanatlara sahip olalım.

Zaten hızlı ve golcü kanat oyuncuları ve iyi bir 9.5-10 numara bu ligde şampiyonluk için altın anahtar...

Alınmalı.Donk ne kadar savunmada iyiyse bi Luyindama gibi değil.Muslera, Marcao ve Luyindama varken çok rahat hücuma çıkıyoduk.Şimdi bir yaz kampı ile son vuruşları eskisi gibi olur..

Üst Alt