Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak

4 milyona saracoglundaki o depari atıp golü atabilecek kanatı bok buluruz. Ayrica ilk yarı takım ölüm ölüyordu rakip kaleye varana kadar ardayla babelle. Bu çocuk ikinci yarı başında gelerek takımı ateşledi. 14 maçta 4 gol 5 asist yapmış adam mallık resmen almamak ardaya yer açılacak diye hocayla ters düşmedilerse bende hiç bir şey bilmiyorum. Bir maçta onyekuru sağ kanatta arda solda ilk 11 başlamışlardı ne varsa o maçtan sonra oldu. Seneye de muhtemelen arda bi 20 maç ilk 11 görür. inşallah seyircili oynarız da hoca tepkiden çekinir artık yani baydi bu seneki evladiyelik hareketleri.

rezalet olan onyekuru'yu almamak değil 4 milyonu toplayamamak. yoksa 4 milyona onye'den iyi potansiyeller de bulunur ama muazzam yöneticiler sadece bitik oyuncuyu kiralamayı becerebildikleri için az da olsa oynayan oyuncuyu kiralamak veya satın almak onlar için mucize.

takım oyununa katkısı düşük ama alternatif oyuncu olarak bile alınmasını isterdim. akbaba çöpüne 4,5 verdirenler şimdi onyekuru'yu istemiyor.

Bu işin arkasındki bit yeniği umarım tez zamanda ortaya çıkar. Terim, yönetim vs fark etmez. Bu kararın sorumlusu kimse çıkıp açıklamalı neden böyle bir karar alındığını.

Üst Alt