Operasyon Böyle Olmalı... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Operasyon Böyle Olmalı...

1-Sezon sonu gelmeden Fatih Terim ile anlaşılmalı.

2-Adnan Sezgin'e teşekkür edip görevinden alınmalı.

3-Hagi ve Tugay Fatih Terim kabul ederse yanında çalışmalı..(En kötü bu ikili alt yapının başına geçmeli tekrardan)

4-Sportif Direktörlüğe Haldun Üstünel getirilmeli..

5-Barış,Ayhan,Mustafa,Gökhan,Aydın,Hakan,Aykut kesinlikle 3'e 5'e bakmadan satılmalı veya kovulmalı.

6-Misimoviç'in kaderi Fatih Terim'e bırakılmalı..

7-Fatih Terim'in raporu doğrultusunda kesenin ağzı açılmalı..

mparator_fatih_terim.jpg

Olay budur...

Sevgili Adnan Polat Galatasaray'ı elbette çok seviyorsun ve artık bunları yap...

Avrupa'ya katılamamış Galatasaray'a çok büyük hocalar gelmez gelmesinde zaten ben Fatih Terim'i görmek istiyorum saha kenarında,ve onunla Galatasaray'ın tekrardan ayağa kalkacağını düşünüyorum,sizlerde özlemediniz mi İmparator Fatih Terim'i!

Cevap: Operasyon Böyle Olmalı...

1 Maddeye katılıyorum şimdiden önümüzdeki yılın planları şimdiden yapılmalı Terim, Lucescu, Paul le guen olabilir.

2 Linç edilmesi gerekirken neyin teşekkürü bundan daha kötü yapılamazdı diye birde plaket verelim

3 Hagiye Tşk. edip gönderilmeli Tugay konusuna katılıyorum ancak onu yardımcı olarak değilde gelecek dönemin teknik direktörü olarak görüyorum. Yani tercihi kendi yapmalı ya yardımcı teknik direktör ya alt yapının başı.

4 Alkış en doğru madde

5 saydıklarına ilaveten, Pino, Cana, Zapata, İnsua, Kewell (Müzmin Sakat 1 maç varsa 10 maç yok) kesinlikle gönderilmeli Baros ve Neil le konuşulup kalmak istemiyorlarsa ısrar edilmemeli.

6 Misimoviçin bu satten sonra Galatasaray faydalı olacağına inanmıyorum.

7 Yeni teknik direktörün tavsiyeleri yönünde kesenin ağzı açılmalı ancak Bu iş Adnan Sezginle yapılmamalı

8 Senin saydıklarına ilave olarak. Yönetim seçime gitmeli hemde Haziranı dahi beklemeden yukarıdaki maddeleri ya güvenoyu almış eski yönetim yada camiayı arkasına almış yeni bir yönetim yapmalı

Operasyon, kaybetmeye alışmış takımın dağıtılmasından geçer. Bu mesajı şimdiden her futbolcuya yaymak lazım.

Katılıyorum katılmasınada barışı sarpı fatih terim,de oynatamaz.Kaliteli yerli alınması teknik direktörden kesinlikle önemli husus takımda.

O işi Fatih Terim zaten yapar Metin,bu takımın kaliteli yerlisinin olmadığını bilmeyen yok..

bir kere hoca yerli olursa fatih terim veya abdullah avcı,yabancı olursa ralf ragnick ve ottmar hitzfeld olabilir.

operasyon yada herhangi bişey, olsun artık bişeyler. Galatasarayımı can çekişirken görmekten, diğer takımların alay konusu olmasından bıktım artık. geri verin bize efsaneyi....

Bend istemiyordum gelmesini fakat su an tek kurtulus yolu Terim'in gelmesi heralde cunku yabanci hoca risk bizim icin artik su donemde, Turk hocalardan kimi getiriceksin oda bir risk, Terim kaliyor

Bu yönetim var olduğu müddetçe adım gibi eminim ki Fatih Terim Galatasaray' ın kapısından içeri girmeyecek.

Türk Medyası düşünülürse

Galatasarayın başına gelebilecek teknik direktör çok kısıtlıdır.

Fatih Terim - Ben Gelmesini İstemem

Mustafa Denizli - Medya Baskısını kaldırabilir.

Lucescu - Tüm Medya Dahil Kimse Gelmesin demez.

Bu Ülke Rıjkard gibi hocaya futboldan anlamıyor damgası vurdu.

Kesinlikle genç olmamalı.

Morinho ya bile 3 ay sonra bu adam TD değilmiş. elindeki kaliteli adamlar sayesinde bişeyler yapmış der bu ülke insanı.

Hedefi olmayan, belli bir kariyere ulaşmış, geçmişte kulübe faydasının olduğunu ve bu nedenle camiada "kredisinin" olduğunu düşünen ve her sıkıştığında bunu bir kalkan olarak kullanan şahısların gelmesine karşıyım. Ayrıca kulüp ikinci bir Terim enkazını kaldıramaz. Şu an kulübün ödediği borçların büyük çoğunluğunu 2.Terim dönemindeki hesapsız harcamalar oluşturmaktadır.

Bir defa Avrupa'dan Luçescu hariç hiç kimseyi istemiyorum. Yerli olarak ise belli bir hedefi ve kariyer planlaması olan yeni nesil hocaların tercih edilmesinden yanayım.Bunun en güzel örneği Abdullah AVCI'dır. Kendi kuracağı ekibi ile birlikte bir kaç tane kaliteli transfer yapıp tam yetkiyle donatarak sezon bitimiyle birlikte getireceksin takımın başına.

Bence operasyon budur.

1-Sezon sonu gelmeden Fatih Terim ile anlaşılmalı.

2-Adnan Sezgin'e teşekkür edip görevinden alınmalı.

3-Hagi ve Tugay Fatih Terim kabul ederse yanında çalışmalı..(En kötü bu ikili alt yapının başına geçmeli tekrardan)

4-Sportif Direktörlüğe Haldun Üstünel getirilmeli..

5-Barış,Ayhan,Mustafa,Gökhan,Aydın,Hakan,Aykut kesinlikle 3'e 5'e bakmadan satılmalı veya kovulmalı.

6-Misimoviç'in kaderi Fatih Terim'e bırakılmalı..

7-Fatih Terim'in raporu doğrultusunda kesenin ağzı açılmalı..

mparator_fatih_terim.jpg

Olay budur...

Sevgili Adnan Polat Galatasaray'ı elbette çok seviyorsun ve artık bunları yap...

Avrupa'ya katılamamış Galatasaray'a çok büyük hocalar gelmez gelmesinde zaten ben Fatih Terim'i görmek istiyorum saha kenarında,ve onunla Galatasaray'ın tekrardan ayağa kalkacağını düşünüyorum,sizlerde özlemediniz mi İmparator Fatih Terim'i!

süper olmuşta, sezgine teşekkür değil küfür edilip gereken yapılmalı.

süper olmuşta, sezgine teşekkür değil küfür edilip gereken yapılmalı.

Adnan Sezgin tuhaf bir adam yani Başkan'ın güdümünden pek çıkmayan ona ne denirse yapan bir adam,eleştiriyorum işini iyi yapamıyor,Galatasaray yöneticisini söverek yollamak Galatasaraylılığa yakışmaz..

yahuuu terim geldiğinde batırdı diyosunuz takımıııı....

1- transfer bütçesi ekonomik yönden güçlümüydü ki iyi transfer yaptılarrr....

2- olimpyiat stadı gibi bi yerde oynadık o günkü yönetimim aptallığını çektik.

3- fatih terim kovulmadı istifa etti. bugunkü çoğu teknik adam ve yöneticinden daha gururluydu. çünkü galatasaraylıydı.

4- o dönemde gelmesi hataydı. psikolojik olarak iyi değildi..

5- rijkard-skibbe-hagi için transferler yapıldı. yapılmadı diyemezsiniz... tolunay kafkas-şenol güneş-ertuğrul sağlam adamların takımına 40-50 milyon euro harcanmadık,taktik-disiplin-mücadeleci bir kadro oluşturdular...

6- rijkard zamanında servet-sabri-elona vs vs futbolculara kalecilere yönetime suç buldu... burası ispanya değil pas değil mücadele konuşulur burdaaa... kendi havasında biriydiii. takım 50 dk sonra yoktu çünkü kondisyon sıfırdı....

7- hagi madem zaman istiyodun. sezon sonunda gelecektinn. sana takımı alda şampiyon yap diyen yok taraftar olarak adam gibi kadroyla maçı çık-futbolcuların birazz disiplin ettt. gereksiz maziretlerle bu gemi yürümezz.

8- avrupada olmayan bir takıma hangi yabancı teknik adamı getireceksiniz ( kaç milyon eurolarla-hangi anlaşmalarla)

bu takıma yerli olarak vizyon sahibi-futbolcuların sahada yedek kulubesine baktığında biraz tırsacağı- hak edene forma vereceği - adını duyan futbolcunun gelmekte çekinmeceği kaç teknik adam var????

9- kim gelirse gelsin bu takıma adam gibi bir yapı-transfer listesi yapılcak. harcana para 25-30 milyon eurodan aşağı olmayacak. bir tecrübesi olmayan-büyük takımı kaldıracağı belirsiz- yabancı olarak ismi olsada ne vereceği-alışması-futbolcuyu ülke futbolunu tanıması derken,,, bu riski ne yönetim - ne taraftar bunca başarısıızlıktan sonra isterr.....

10-- bu takıma fatih terim gerekkk--- yok geşçmişteee şöyleydi-böyleydiiii filan... hangi teknik adam sürekli başarılı oldukiiiii??? yabancı olarak sayın bakalım son gözde morunhıo başkaaaa.... o kadar güçlü bir kadro kurulursa en azından ilk 3 oynarsınız zaten.. morunhıo yaptığı taktikten çok o futbolculara disiplin-hırs-mücadele gibi duygusal olarak sahiblenmisinnn??

neysee herkesin görüşü kendinee iyi gelirrr,,

yerli olacaksaaa

1--- fatih terimmmm.................. gerisi risk tahammul sınırı az olur bunca başarıdan sonraaa.....

yabancı olursa

1--- lucescuuu............ yabancı olarak bu isim

farkındaysanız hep aynı isimler çünkü bizim gibi büyük kuluplerin isteklerini-ülke futbolunu-vizyonun ne olması gerektiğini bilen isimler heppp--- diğerleri yeni bir macera ve tutarsa hesabıııı

saygılar

Bir takımı ateşlemek konusunda Terim ' in üstüne hoca tanımam uyuyan aslanı uyandırır. Milli takım bu sayede yarı final oynadı hem de aman aman futbol oynamadan. Bu motivasyonu bizim takıma yansıtabilir mi ya da yabancıları bu motivasyona dahil edebilir mi çok kararsızım. Kaldı ki Fatih Terim taktik açıdan ne kadar yeterli gelir ya da egosu takıma nasıl yansır benim için tam bir soru işareti.

sezon sonu gelmeden yönetim seçime gitmeli madem bu takıma birşeyler vermek istiyor seçim kararı alsınlar seçilmek istenen zaten seçilir ama başkan biliyor ki seçilemeyecek böyle başarısız olup gitmekte istemiyor bir şekilde başarılı olmak için çırpınıyor -ben yaptım oldu-deyip herkesin ağzını kapayacak ama o iş çoktan geçti yönetim kendini feshetsin adam akıllı profesyonel bir yönetim gelmeli

TD: Fatih Terim

Yardimcilari: Hakan Sukur, Tugay

Sportif Direktör: Haldun Ustunel

Arkadaslar böyle birsey olamazmi sizce? Bence super olur

Üst Alt