Operasyon Böyle Olmalı... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Operasyon Böyle Olmalı...

Cevap: Operasyon Böyle Olmalı...

TD: Fatih Terim

Yardimcilari: Hakan Sukur, Tugay

Sportif Direktör: Haldun Ustunel

Arkadaslar böyle birsey olamazmi sizce? Bence super olur

Bence de süper olur ama bi tane de parası bol bi başkan bulmamız lazım çünkü bu takımı kendi maddi imkanlarıyla toparlamak imkansız

bu takimda artik birdaha bir eski futbolcu görmek istemiyorum.

Fatih Terim de birdaha bu kapidan gecmesin, bir gördük Milli Takim i ne hale getirdigini, yine en manyakca oyuncu secimleri... Üstüne cok kaprisli, ve ne borca belaya soktugu daha hala cekiyoruz. Ayni zamanda en kötü zamaninda bize gelmeyip, yok su bu deyip, hic bir kredisi kalmmistir. Artik da Avrupadan hoca filan getirmeyelim, ne de olsa, biz gözümüzle görmedigiz icin, bizim icin hoca degildir, ne kupa kazanmissa, babamiz da kazanirdi elin sonucunda.

Türkeyede getirelim, yollayinca da okadar para vermek zorunda kalmayiz, cünkü kimi getirsen, bize ters, belki biz herkese tersiz, ama biz daha cok problemleri baskalarinda ariyalim.

1-Sezon sonu gelmeden Fatih Terim ile anlaşılmalı.

2-Adnan Sezgin'e teşekkür edip görevinden alınmalı.

3-Hagi ve Tugay Fatih Terim kabul ederse yanında çalışmalı..(En kötü bu ikili alt yapının başına geçmeli tekrardan)

4-Sportif Direktörlüğe Haldun Üstünel getirilmeli..

5-Barış,Ayhan,Mustafa,Gökhan,Aydın,Hakan,Aykut kesinlikle 3'e 5'e bakmadan satılmalı veya kovulmalı.

6-Misimoviç'in kaderi Fatih Terim'e bırakılmalı..

7-Fatih Terim'in raporu doğrultusunda kesenin ağzı açılmalı..

mparator_fatih_terim.jpg

Olay budur...

Sevgili Adnan Polat Galatasaray'ı elbette çok seviyorsun ve artık bunları yap...

Avrupa'ya katılamamış Galatasaray'a çok büyük hocalar gelmez gelmesinde zaten ben Fatih Terim'i görmek istiyorum saha kenarında,ve onunla Galatasaray'ın tekrardan ayağa kalkacağını düşünüyorum,sizlerde özlemediniz mi İmparator Fatih Terim'i!

Aynen ama illa Terim değil Lucescu veya Zico türü bi td de olabilir.

fatih terim gelirse çok sevinirim.ama bu yönetim varken geleceğini sanmam...gelse yanında da 3-4 yıl tugayı yetiştirse bu zaman zarfında bi kaç şampiyonluk avrupada da sadece gruplara kalabilmek şu tabloya bakınca bana fazlasıyla yeter....ama terim gelmezse gelecek ve gelmesi gerekn tek isim var : ABDULLAH AVCI....

türk olmalı yani bu ligi tanımalı:

son şampiyon bursa ertuğrul sağlam

önceki ş. bjk : mustafa denizli

bu yıl ya kocaman ya da şenol güneşim yılı olacak...bizim son şampiyonluğumuz td süz sayılır....yabancı ve burayı tanıyan en iyi isim lucescu.ama şu halde o takımı bırakıp buraya gelirse zaten aptaldır:D

Fatih terimin gelecegini zannetmiyorum.Gonderilmesini istedigin oyuncular derhal kovulmali..

Fatih Terim bu yönetim varken de yokkende gelmez bence kabul etmez gelmeyi...

Luce zaten bir hayal Luce Shaktar ı Shaktar ı Luce yi inanılmaz seviyor.

Bunun dışında gelecek bir yabancı TD için çok fena kaygılarım olur Rijkaard gibi bir örnek var önümüzde...

Ama Abdullah Avcı'yı bu takımda görmeyi çok isterim.

Yine de sorun şu ki tek başına Avcı bu takıma teknik adam olarak gelirse harcanır gider. Artık Polat yönetimi yerini daha sağlam duran daha ileriye dönük hareket eden akıllı insanlara bırakmalı.

Takıma ''FUTBOLCU'' transfer edilmeli.

Bi kere bi takımda defans ve kaleciye taraftar güvemeli ki onlarda kendisine güvenebilsin. Sağlam bir defans ve iyi bir kaleciyle Galatasaray bence bu yılda çok iş yapardı

Özetle çooook işi var bu takımın. Bu kadar yeniliğin doğru ve profesyonel şekilde yapılacağı bir futbol kültürüne ya da bilgisine sahip oldugumuzu taraftarca da yönetimce de maalesef pek sanmıyorum....

Bunların aynısı yapılmıştı ve Terim'in 2. gelişinde neler olduğunu hatırlatmama gerek yok.

fatih terim gelirse çok sevinirim.ama bu yönetim varken geleceğini sanmam...gelse yanında da 3-4 yıl tugayı yetiştirse bu zaman zarfında bi kaç şampiyonluk avrupada da sadece gruplara kalabilmek şu tabloya bakınca bana fazlasıyla yeter....ama terim gelmezse gelecek ve gelmesi gerekn tek isim var : ABDULLAH AVCI....

türk olmalı yani bu ligi tanımalı:

son şampiyon bursa ertuğrul sağlam

önceki ş. bjk : mustafa denizli

bu yıl ya kocaman ya da şenol güneşim yılı olacak...bizim son şampiyonluğumuz td süz sayılır....yabancı ve burayı tanıyan en iyi isim lucescu.ama şu halde o takımı bırakıp buraya gelirse zaten aptaldır:D

evet evet sonra 8 gol yiyince avrupada, neden bir avrupali yok, neden biz burda okadar yeniliyoruz olaylar cikiyor, biz en iyisi artik 8 olalim hersene

Fatih Terim - Hagi gibi artislislere yer yok bu camia da.. Abdullah Avcı olur, Tolunay Kafkas olur yerli hoca illa ki bulunur. Ama ben Biraz olgun ve kariyerinde başarılar olan bir teknik adam gelsin isterim. Lucescu olabilir mesela. Medyadan önce oyuncuların kolay kolay harcayamayacağı biri olmalı. Ama tutupta boş yere oyuncu harcayan biri de olmamalı. Bkz. Misimoviç

Fatih Terim - Hagi gibi artislislere yer yok bu camia da.. Abdullah Avcı olur, Tolunay Kafkas olur yerli hoca illa ki bulunur. Ama ben Biraz olgun ve kariyerinde başarılar olan bir teknik adam gelsin isterim. Lucescu olabilir mesela. Medyadan önce oyuncuların kolay kolay harcayamayacağı biri olmalı. Ama tutupta boş yere oyuncu harcayan biri de olmamalı. Bkz. Misimoviç

lucescu niye gelsinnnn??? türkiye işi bitti adamın adam rahat orda her sene şampiyonluk- her sene şampiyonlar ligi- meday baskısı yokkk.....

vallah 1. fatih terim 2- abdullah avcı 3- tolunay kafkas 4- bu sene lig sonunda zorlanırsak yılmaz vural bile olur :)

yerli olmalı ...

vallah yılmaz vural dışında bu isimlere razıyım......

yabancı teknik adamda sadece türkiye de başarılı olurr..... 1 sene başarılı 2.sene gider. sil baştann ne anladım bu işten ....

Cidden yani Lucescu niye gelsin, baskani ne dilersin dile, transfer yapabiliyor, hersene CL e katiliyor, para var güc var, neden aptallik yapip bize gelsin ?

Fatih Terim ismine önceden çok sıcak bakmazdım, yine de oynatacağı futbolla ilgili kafamda şüpheler var, çok iyi de olabilir ama başarısız olma ihtimali de var

ama daha öncede yazdığım şu sebeplerden dolayı takımın başında görmek isterim:

*Arda, Sabri, Servet, Gökhan Zan, Kazım, Hakan Balta gibi oyuncular Fatih Terim den çok çekinir

*Servet kameralar önünde bana güvenilmesi gerek şeklinde açıklama yapaz

*Arda-Sabri çıkıp kameralar önünde Lincoln kaptan oldu diye trip atamaz.

*Hakan Balta ya kendine çeki düzen verir yada kapının önüne koyulur.

*Kazım (henüz vukuatı yok ama) daha dikkatli davranır

kısacası takıma dirlik-düzen gelir. Ne çekiyorsak başıboşluk çekiyoruz. Oyuncu kalitesizliği de bir sebep ama takımın resmen kimyası bozuk. bu takıma çok kaliteli oyuncular bile gelse, takımın uzun vaade de başarılı olma ihtimali şüphelidir.

yukarda yazdığım adamları Fatih Terim den başkası kolay kolay hizaya sokamaz.

Çözümü sürekli geçmişte ararsak ileriye gidemeyiz.

Hala Fatih Terim deyiz biz ama şunu unutuyoruz 2. kez geldi ve başarısız oldu.

Anadolu klüpleri Galatasaray dan daha doğru işler yapıyor.

Artık onlar bile Yılmaz Vural gibi Samet Aybaba gibi küfleşmiş hocaları çoğu tercih etmiyor.

Tercih edenlerde zaten ligte küme düşme hattında ya da iddiası yok.

Yeni , genç ve başarılı hocalar var eyy halkım farkında mısın?

Sağlam

Avcı

T. Kafkas

Üst Alt