Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

"KÜME DÜŞÜRÜLME KALDIRILMASIN"

Kulüpler Birliği Vakfı'na ait binada yapılan ve Spor Toto Süper Lig'de yer alan 18 kulübün temsilcisinin de katılımıyla yapılan toplantı öncesinde, Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığına aday olan Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türk futbolunun çok zor bir dönemden geçtiğini ve şike soruşturması nedeniyle de ciddi bir yara aldığını belirtti.

''Bu durumda Türk futbolunu Avrupa'da bir yere getirmek için sorunların üstünü örtmek değil, sorunlara çözüme kavuşturmak lazım'' diyen Türkmen, şöyle konuştu:

''Seyircisiz oynama cezasının tamamen kaldırılması yönünde atılan bu adım çok olumludur. En azından kadın ve çocuklar, küfürsüz bir maç izleyecekler. UEFA kararlarına uyacağını taahhüt eden Türkiye Futbol Federasyonu'nun, şike nedeniyle küme düşürülmeyi kaldırmasını da doğru bulmuyorum. Çünkü, o zaman UEFA kurallarına aykırı davranmış olur.''

Nedim Türkmen, Kulüpler Birliği'nin bu dönemde Anadolu kulüplerinden oluşacak bir başkan ve yönetime sıcak baktığını öne sürerek, ''Bunun için tek aday üzerinde anlaşmak istiyoruz. Kulüpler Birliği olarak, şu dönemde Anadolu kulüplerinin başkanlık ve yönetiminde bu birliği yönetmeleri daha doğru olur'' dedi.

Gençlerbirliği Kulübü ve Kulüpler Birliği Onursal Başkanı İlhan Cavcav da, toplantı öncesi yaptığı açıklamada, tüm kulüplerin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde bulunduklarını vurgulayarak, ''Onursal başkan olarak, tek bir aday üzerinde anlaşılmasından yanayım. Kafamda birisi var ama şu anda onu açıklamam doğru olmaz'' diye konuştu.

Cavcav ayrıca, taraftarların stat dışında çıkardığı olaylar nedeniyle kulüp başkanlarının ve kulüplerin disiplin cezası almasının da doğru olmadığına inandığını, bu konuda Kulüpler Birliği'ne bir öneride bulunacağını da sözlerine ekledi.

Sporx.com

Cevap: ''Küme Düşürülme Kaldırılmasın''

Paranın kölesi olmayan ender klüp başkanlarından.Helal olsun :005:

bunu dediği için seçilemedi işte. Demirören gibi şerefsiz olsaydı seçilebilirdi

Seni helal olsun .

Dipnot : Bu arada bu ulkede kadinlar ve cocuklar da en az yetiskin erkekler kadar kufur eder . ( Malesef )

Adam akıllı düşünen başkanda varmış.Helal olsun.Sağlam duruşunu kaybetme Nedim Başkan.

N. Türkmen: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Nedim Turkmen:play off sistemi yayinci kurulus zarar ettigi icin buyil uygulanan bir sistemdir.Seneye olmaz.

Nedim Türkmen : Ligtv 142 Milyon zarar ettigini ve yeni bir düzenleme istedigini TFF'ye söyledi.Onlarda play-off'u çıkardı.

Nedim Türkmen : Playoff sadece bu sene uygulanacak ve tek sebebi Ligtv'nin yaşadığı maddi kayıp.

Nedim Türkmen:"sike yapan küme düsmeli, bundan daha baska bir secenek yok"

Nedim Türkmen "Türk Futbolunun bir yilini kurtarmak icin gelecek 10 yili tehlikeye atiliyor."

Galatasaray,Ordu,Ankaragücü,Trabzonspor küme düşme yasasının kaldırılmasını istemiyorlar.Ordulu olarak başkanımla gurur duydum.

Cevap: N. Türkmen:" Şike Yapan Küme Düşmeli"

orduspora helal olsun .

adamlar daha yeni tsl ye çıktı , paraya ihtiyaçları yok mu ? belki de en fazla onların var . ama sindirilemeiler , bjk gibi çakma değil , gerçek bir büyük takım gibi davrandılar .

bundan sonra benim için 3 büyük kavramı , gs ts ve ordu'dur . umarım bir gün şampiyon olurlar .

Nedim Turkmen:play off sistemi yayinci kurulus zarar ettigi icin buyil uygulanan bir sistemdir.Seneye olmaz.

Nedim Türkmen : Ligtv 142 Milyon zarar ettigini ve yeni bir düzenleme istedigini TFF'ye söyledi.Onlarda play-off'u çıkardı.

Nedim Türkmen : Playoff sadece bu sene uygulanacak ve tek sebebi Ligtv'nin yaşadığı maddi kayıp.

Nedim Türkmen:"sike yapan küme düsmeli, bundan daha baska bir secenek yok"

Nedim Türkmen "Türk Futbolunun bir yilini kurtarmak icin gelecek 10 yili tehlikeye atiliyor."

Galatasaray,Ordu,Ankaragücü,Trabzonspor küme düşme yasasının kaldırılmasını istemiyorlar.Ordulu olarak başkanımla gurur duydum.

Futbolda bi adam gibi adamlar var

Aysal

Öztürk vs

Şenol Güneş

Nedim Türkmen

Bide madam gibi madamlar,malumunuz

Çat çat doğruları söylemiş. Bunu söyleyen adamın takımından mı alavere dalavere beklersiniz, dekoder alın, futbolumuz çok güzel, küme düşme kalksın, ne güzelsin federasyon'dan başka laf bilmeyen Demiören'in takımdan mı?

Üst Alt