Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Orduspor Stancu, Sivok, Tabata ve Fink'i İstiyor

Stancu ve Sivok'a talibiz'

31.05.2011 15:18

Nedim Türkmen, transferde yabancı futbolculara el attı...

Önceki gün Samsun'dan Ordu arası 2 saat olmasına rağmen kafile 8,5 saatte Ordu'ya varabildi...

Ne derseniz deyin Ankara'da izlediğim, Orduspor taraftarların sevgisini uzun zamandan bu yana göremedim. Orduspor süper ligin en renkli siması olanların arasında olacağını hiç kimse unutmasın...

Buraya kadar güzel, bundan sonra hayat daha zorlu yarışmalara sahne olacak yine başlıyor, Başkan Nedim Türkmen kolları, hemen sıvadı ve tranfer için atağa kalktı...

Önce Metin Diyadin ile bir yıl daha sözleşmeyi uzattı, bunu garantiye aldı. Başkan Nedim Türkmen, yabancı transferi için Türkiye'de oynayan, futbolunu bilen oyuncu ağırlıklı olacağını söylüyor:

"Önce Türkiye'de oynayan yabancılara el atacağız. Bunların başında defansta Beşiktaş'ta oynayan Sivok var. Beşiktaş yönetimiyle görüştük. Onlar bize kapıyı açtılar. Hucum adamı olarak da Galatasaray'ın gözden çıkardığı Stancu alacağımz oyuncuları başında geliyor. Bu hafta Milli maçı izlemeye gidip, bazı oyuncularla da temas kuracağım. Daha sonra hafta sonunda Metin hocamızla birlikte geniş kapsamlı bir değerlendirme yapacağız. Orduspor'un şu andaki kadrosunu masaya yatırıp, pirinçin taşlarını ayıklar gibi titiz olacağız ... Ondan sonra boş yere transfer yapmayacağız" dedi.

Cevap: Orduspor Sivok ve Stancu'yu İstiyor

Stancu'yu kaçırmaması lazım Ordu'nun, tam Ordu'luk bir oyuncu. Üçe beşe bakmadan almalılar ellerini çabuk tutup. Ordu'nun efsanesi olur Stancu.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen: "Fink, Sivok ve Holosko için Beşiktaş yönetimiyle ön görüşme yaptık.

Ligde oynayan yabancıları almak bence de çok akıllıca. Helal Başkan.

Stancu gelecek vaad ediyor, kaçırmamaları lazım. Fiyatta kolaylık da yapmalıyız.

Bizim başkan Ergic'i kaçırmasın.Başkan ligi tanıyan tecrübeli yabancılara kabcayı takmış durumda Akıllı yapıyorlar.

Sivok gelse bile kiralık olur..Zapoda bursaya aynı şekilde gitmişdi.

Kaleye legen Aykutu Stopere ambulans Zanı Sag acıga ferrari aydını Forvete balkanların bagrından kopan gelen güneş gbi acan stancuyu playmaker olarakta Ayhan veya M.sarpıda verebilriz baskan

Üst Alt