Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri


133627988d.jpg

Arkadaslar bekledigimiz an geldi...Almanya'nin en meshur TURK gruplarindan olan Boys Anilar dunya turnesine Esenler'i de dahil ettigini acikladi...Konserin yeri ve zamani belli degil fakat Mahmutbey yolundaki Esenler Genclik Muzikholunde yapilmasi bekleniyor...Bu konserin planlanmasinda buyuk emegi gecen buyuk Belediye Baskanimiz Sn. Mahmut YOLDATURFAN'a tesekkurlerimi borc bilirim..."YAPDIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMINATIDIR"

MAHMUT YOLDATURFAN
MAHMUT YOLDATURFAN'IN ESENLERIMIZE YAPTIGI HIZMETLER:esenler-kentsel-donusum-1297774624.jpg
psakd-esenler.gif
VE SIRIN SEMTIMIZIN BELKI DE TARIHE GECECEK ORGANIZASYONUesenler-party.jpg
TUM ESENLER SEVDALILARINI ESENLER OTOGARINA BEKLERIZ...
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriHayri ölüyorum lan şuan. ahahahhaahha :DBu organizasyonda aramızda olmayanı ocak dışı bırakalım beyler. Ben maltepe tarafından otobüs kaldıracağım. Biliyorsunuz ki şirin semtimiz esenlerden 2 hafta önce taşındım. Tabi geçici süreliğine. Umarım gelmemde engel yoktur Hayri?
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriHayri ölüyorum lan şuan. ahahahhaahha :DBu organizasyonda aramızda olmayanı ocak dışı bırakalım beyler. Ben maltepe tarafından otobüs kaldıracağım. Biliyorsunuz ki şirin semtimiz esenlerden 2 hafta önce taşındım. Tabi geçici süreliğine. Umarım gelmemde engel yoktur Hayri?

Bilfiil yoktur Okan kardesim, Esenler delikanlisi herkesi bagrina basmistir. Gecen sene deplasmana gelip Otogar duvarina "ESENLER ESENLER, KOYSAM G.TUNDE GUL BITER" yazan s.refsiz ZEYTINBURNU taraftari haric.
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriOtogar'a kadar benim Maltepeden kaldıracağım otobüslerle ulaşım sağlanır. Otogardan Mahmut alır umarım bizi.
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriHelal olsun Refik kardesim. Ayi Cemil'le Sifo Orhan'a da haber verdin mi?
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriGardaş şifo orhanı emniyete çekmişler. otogar duvarına burası esenler gelen geçer iteler yazarken yakalanmışMahallemizden kimseyi alamazlar lan içeri.Bu arada Adnan zkiSenses'de geliyormuş Kadir esendaşın söylediğine göre. Bu da sanırım Mahmut kardeş'in bir hizmeti. Hayri söylemedin ama biliyorum ki Mahmut kardeş'in alçakgönüllülüğünden kaynaklanan bir şey bu.Umarım esenler gençlik kolu başkanı da olur Mahmut renkdaş.
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriOkan Yoldaş da türküleriyle bağrımızı yakacak gençler. Katılımlarınızı bekliyoruz. Ben metroyla 15-20 dakikada gelirim. Bana yakın Esenler.
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriBoys Anılardan aldığım bilgi doğrultusunda konserin tüm geliri otogarda dayak yemekten korkmayıp sakatlanan kardeşlerimize kalacakmış. Böyle Boys 'a can kurban.
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriArkadaslar Adnan Senses de bir Esenler cocugudur...;)Fakat unlu olduktan sonra Tarabya gibi bir denyo yuvasina yerlesip kendini sirin semtimiz ESENLER'DEN soyutlamistir. Hatta oz be oz ESENLER delikanlisi olan buyuk ustad ZEKI MUREN agabeyimiz kendisine ceza olarak bir tecavuz timi gondermistir.Adnan Senses ise ESENLER esrafindan oldugunu gosterircesine bu tecavuz timini etkisiz hale getirip ustune ustluk bayiltip uzerlerinde YUMURTA kirmistir.Bu hareketlerine ragmen ESENLER halkindan kabul gormeyen Adnans K. Senses, Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'in teklifini kabul ederek bu dev organizasyonda Boys Anilar'dan ONCE sahne almayi kabul etmistir...Bakalim Esenler halki Adnan Senses'i nasil karsilayacak? Ben, sagduyulu olma taraftariyim. Adnan Senses sahneye cikinca isliklanacaktir. Fakat sunu da unutmayalim ki, Adnan Senses'i bu konsere bizzat davet eden Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'dir. Bunu hatirlayip, guzel semtimizin misafirperverligini tum dunyaya gosterelim...
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseriurl
"Fuat gelirse ortalığı alevlendirmeden tayfadakiler bir kuytuya çeksin"...

"Uçan...

tekme...

atıcam"...
karate can
 
Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR KonseriJilet Nejla, derbeder Ayse, sarapci Lutfiye, kocakari Fatma, dilber Neriman falan da gelecekmis :)
 
Üst Alt