Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

Arkadaslar Adnan Senses de bir Esenler cocugudur...;)

Fakat unlu olduktan sonra Tarabya gibi bir denyo yuvasina yerlesip kendini sirin semtimiz ESENLER'DEN soyutlamistir. Hatta oz be oz ESENLER delikanlisi olan buyuk ustad ZEKI MUREN agabeyimiz kendisine ceza olarak bir tecavuz timi gondermistir.

Adnan Senses ise ESENLER esrafindan oldugunu gosterircesine bu tecavuz timini etkisiz hale getirip ustune ustluk bayiltip uzerlerinde YUMURTA kirmistir.

Bu hareketlerine ragmen ESENLER halkindan kabul gormeyen Adnans K. Senses, Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'in teklifini kabul ederek bu dev organizasyonda Boys Anilar'dan ONCE sahne almayi kabul etmistir...

Bakalim Esenler halki Adnan Senses'i nasil karsilayacak? Ben, sagduyulu olma taraftariyim. Adnan Senses sahneye cikinca isliklanacaktir. Fakat sunu da unutmayalim ki, Adnan Senses'i bu konsere bizzat davet eden Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'dir. Bunu hatirlayip, guzel semtimizin misafirperverligini tum dunyaya gosterelim...

Kamera koyalım reis konser alanına. Islıklayanları tek tek tespit edip ocak dışı bırakırız.

hayri bana tarabya deme elim ayağım titriyo ama mahmut başkanın hatrına tayfa olarak tepkilerden uzak durmaya çalışırız. esenler çocuğu vefakardır!

OtOgAr TaYfa HeryerdeyiZ!

Organizasyon var dediler geldik.Esenler şerifi Karavana Mahmut organizasyona katılıyor muymuş beyler,bilgisi olan?

Zeki Muren ile Bulent Ersoy icin de zamaninda Esenlerin cok hizli delikanlilari idi diyorlar.

Umarim bu oran artmaz Esenler'de :)

779CB53406B143779F4D1E1CA56E2596.jpg

Organizasyon var dediler geldik.

tumblr_li7fq3YaJI1qaz0qt

Bu çifti de davet edelim Esenler muavin koordinatörü bi ilgilensin, lütfen. !!1bir!

Onur kardeş zaten geliyorlar diye biliyorum ben onları? Eğer şuana kadar çağırılmadılarsa büyük ayıp.

Organizasyon var dediler geldik.Esenler şerifi Karavana Mahmut organizasyona katılıyor muymuş beyler,bilgisi olan?

Karavana Mahmut derken?

Zeytinburnu'lu musun sen arkadasim? Belediye Baskanimiz Sn. Mahmut YOLDATURFAN'dan soz ederken lafini bil!

Internetten bunlari yazmak kolay. Bu laflari Otogar cay bahcesinde de duymak isteriz INAN YILMAZ...;)

Bira paralı mı peki esendaşlar? Ona göre ceket altında bira sokalım konsere?

[video=youtube;SQrPkoQrCjU]https://www.youtube.com/watch?v=SQrPkoQrCjU[/video]

Bu organizasyonda süperdi. Soldaki Beyazlı Mahmut a.k.a, iyi çoşturmuştu...

Karavana Mahmut derken?

Zeytinburnu'lu musun sen arkadasim? Belediye Baskanimiz Sn. Mahmut YOLDATURFAN'dan soz ederken lafini bil!

Internetten bunlari yazmak kolay. Bu laflari Otogar cay bahcesinde de duymak isteriz INAN YILMAZ...;)

Buyrun ben aynı zamanda Zetinburnu'luyum. Minibüs tayfasını toplattırmayın bana.!!

Hayri akıllı olsun.!

OOOOOOYYY HELLLLL YAAAHHHHH

BURASI ESENLER BURDA KANLAR DURMAAZZZZZZZZZZZ.111111111111111111111111111!!!!!!!yeaaaaahhhhhhhhads

Üst Alt