Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

şifo orhan emniyetten yeni geldi şu an yanımda burayı okuyor. atarcılara diyoki "kalabalıkta gider yapanın tenhada özrü kabul olmaz"

zeytinburnu akıllı olsun

Adam gibi adam SIFO ORHAN

Sayin Belediye Baskanimiz MAHMUT YOLDATURFAN kendisini bosuna Esenler ilce ihtiyar heyeti baskani yapmadi

Biz bu alemin en güzel kızını mehtaba karşı bi kadeh rakıya değiştik.

Esenlerliler ;)

geldim reisler

satir kalafat hepsini cilaladik

ayna gibi facalarimi gorebiliyorum bakinca satira

Esenlerliyim. Otogardan bağlanıyorum. Namık akıllı olsun.!!!

bak kardeşim

bir haftadır işe gitmiyorum. gunde 2 saat uyuyorum ve gunun 22 saati bilgisayar başındayım. neden mi? cunku seni hep takip ediyorum. seni takip edicem diye işten atılmam an meselesi. gunlerdir aynı mesajları yazıyorsun ve hala böyle şenseslik mesajlar yazmaya devam ediyosun. nası bi insansın lan sen? bak cocuk. agzını yuzunu kırarım senin. yeter lan defol git bu forumdan yada adresini ver gelip agzını burnunu kıracam.

Esenler Boys başkan aday adayı

Onur zeytin burnunda ne arıyor lan? Kardan adam mısın?

Zeytin burnu ne lan yakış tıramadım. Yok yarr*dan adamım amg.

bak kardeşim

bir haftadır işe gitmiyorum. gunde 2 saat uyuyorum ve gunun 22 saati bilgisayar başındayım. neden mi? cunku seni hep takip ediyorum. seni takip edicem diye işten atılmam an meselesi. gunlerdir aynı mesajları yazıyorsun ve hala böyle şenseslik mesajlar yazmaya devam ediyosun. nası bi insansın lan sen? bak cocuk. agzını yuzunu kırarım senin. yeter lan defol git bu forumdan yada adresini ver gelip agzını burnunu kıracam.

Esenler Boys başkan aday adayı

kjdhklsadhjajhkadh

Beylikdüzü'nün önemli şahsiyeti Öner reyisi alıp geliyorum. Tamer ve Murat iyi tanır :D

Konsere geliyor musunuz beyler? Burası taşgınlık yapılacak başlık değil özellikle Tamer?

bu konuya niye kilit gelmedi yahu? Ertuğrul'un gözünden kaçmış olmalı. ben hatırlatıyım. +rep istiyorum ama ertuğrul/caner

Üst Alt