Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

133627988d.jpg

Arkadaslar bekledigimiz an geldi...

Almanya'nin en meshur TURK gruplarindan olan Boys Anilar dunya turnesine Esenler'i de dahil ettigini acikladi...

Konserin yeri ve zamani belli degil fakat Mahmutbey yolundaki Esenler Genclik Muzikholunde yapilmasi bekleniyor...

Bu konserin planlanmasinda buyuk emegi gecen buyuk Belediye Baskanimiz Sn. Mahmut YOLDATURFAN'a tesekkurlerimi borc bilirim...

"YAPDIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMINATIDIR"

MAHMUT YOLDATURFAN

MAHMUT YOLDATURFAN'IN ESENLERIMIZE YAPTIGI HIZMETLER:

esenler-kentsel-donusum-1297774624.jpg

psakd-esenler.gif

VE SIRIN SEMTIMIZIN BELKI DE TARIHE GECECEK ORGANIZASYONU

esenler-party.jpg

TUM ESENLER SEVDALILARINI ESENLER OTOGARINA BEKLERIZ...

Cevap: Organizasyon / Esenler BOYS ANILAR Konseri

Hayri ölüyorum lan şuan. ahahahhaahha :D

Bu organizasyonda aramızda olmayanı ocak dışı bırakalım beyler. Ben maltepe tarafından otobüs kaldıracağım. Biliyorsunuz ki şirin semtimiz esenlerden 2 hafta önce taşındım. Tabi geçici süreliğine. Umarım gelmemde engel yoktur Hayri?

Hayri ölüyorum lan şuan. ahahahhaahha :D

Bu organizasyonda aramızda olmayanı ocak dışı bırakalım beyler. Ben maltepe tarafından otobüs kaldıracağım. Biliyorsunuz ki şirin semtimiz esenlerden 2 hafta önce taşındım. Tabi geçici süreliğine. Umarım gelmemde engel yoktur Hayri?

Bilfiil yoktur Okan kardesim, Esenler delikanlisi herkesi bagrina basmistir. Gecen sene deplasmana gelip Otogar duvarina "ESENLER ESENLER, KOYSAM G.TUNDE GUL BITER" yazan s.refsiz ZEYTINBURNU taraftari haric.

Otogar'a kadar benim Maltepeden kaldıracağım otobüslerle ulaşım sağlanır. Otogardan Mahmut alır umarım bizi.

Helal olsun Refik kardesim. Ayi Cemil'le Sifo Orhan'a da haber verdin mi?

Gardaş şifo orhanı emniyete çekmişler. otogar duvarına burası esenler gelen geçer iteler yazarken yakalanmış

Mahallemizden kimseyi alamazlar lan içeri.

Bu arada Adnan zkiSenses'de geliyormuş Kadir esendaşın söylediğine göre. Bu da sanırım Mahmut kardeş'in bir hizmeti. Hayri söylemedin ama biliyorum ki Mahmut kardeş'in alçakgönüllülüğünden kaynaklanan bir şey bu.

Umarım esenler gençlik kolu başkanı da olur Mahmut renkdaş.

Okan Yoldaş da türküleriyle bağrımızı yakacak gençler. Katılımlarınızı bekliyoruz. Ben metroyla 15-20 dakikada gelirim. Bana yakın Esenler.

Boys Anılardan aldığım bilgi doğrultusunda konserin tüm geliri otogarda dayak yemekten korkmayıp sakatlanan kardeşlerimize kalacakmış. Böyle Boys 'a can kurban.

Arkadaslar Adnan Senses de bir Esenler cocugudur...;)

Fakat unlu olduktan sonra Tarabya gibi bir denyo yuvasina yerlesip kendini sirin semtimiz ESENLER'DEN soyutlamistir. Hatta oz be oz ESENLER delikanlisi olan buyuk ustad ZEKI MUREN agabeyimiz kendisine ceza olarak bir tecavuz timi gondermistir.

Adnan Senses ise ESENLER esrafindan oldugunu gosterircesine bu tecavuz timini etkisiz hale getirip ustune ustluk bayiltip uzerlerinde YUMURTA kirmistir.

Bu hareketlerine ragmen ESENLER halkindan kabul gormeyen Adnans K. Senses, Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'in teklifini kabul ederek bu dev organizasyonda Boys Anilar'dan ONCE sahne almayi kabul etmistir...

Bakalim Esenler halki Adnan Senses'i nasil karsilayacak? Ben, sagduyulu olma taraftariyim. Adnan Senses sahneye cikinca isliklanacaktir. Fakat sunu da unutmayalim ki, Adnan Senses'i bu konsere bizzat davet eden Belediye Baskanimiz sn. Mahmut YOLDATURFAN'dir. Bunu hatirlayip, guzel semtimizin misafirperverligini tum dunyaya gosterelim...

url

"Fuat gelirse ortalığı alevlendirmeden tayfadakiler bir kuytuya çeksin"...

"Uçan...

tekme...

atıcam"...

karate can

Jilet Nejla, derbeder Ayse, sarapci Lutfiye, kocakari Fatma, dilber Neriman falan da gelecekmis :)

Üst Alt