Organize İşler Sazan Sarmalı (2018) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Organize İşler Sazan Sarmalı (2018)

Tebrik ettim Yılmaz Erdoğan'ı. İyi yapmış.

Tebrik ettim Yılmaz Erdoğan'ı. İyi yapmış.

İyi de yüzlerce sinema salonu bu işten zarar gördü. Hala ayakta kalmakta zorluk çeken sinema salonları var. Avm salonları demiyorum dikkat edin. Sinema salonu.

İyi de yüzlerce sinema salonu bu işten zarar gördü. Hala ayakta kalmakta zorluk çeken sinema salonları var. Avm salonları demiyorum dikkat edin. Sinema salonu.
Yılmaz baba işini bilir, vardır bir bildiği. Ne eylerse güzel eyler.

Önemli edit. Sitede değilken bile bildirim alıyorum, like verip geri çektiğini biliyorum. Yarım saat önce de Yusuf Love verip geri çekti, bunlar hoş şeyler değil emotionınızın arkasında durunuz.

Yılmaz baba işini bilir, vardır bir bildiği. Ne eylerse güzel eyler.

Önemli edit. Sitede değilken bile bildirim alıyorum, like verip geri çektiğini biliyorum. Yarım saat önce de Yusuf Love verip geri çekti, bunlar hoş şeyler değil emotionınızın arkasında durunuz.

Alakası yok mobil tarayıcıdan giriyorum. Like geri çekmedim.

Ayrıca Yılmaz Babana selamlarımı ilet.

İlk film çok keyiflidi . Birçok defa denk gelindi ve keyifle izlendi . İkinci filmin çıkacağı öğrenilince sevinildi çıkar çıkmaz sinemada izlendi ve sonuç : bok gibi . Bir de salak salak sosyal mesajlar felan vermişler rezalet be çocuk filmi gibi bir şey .

Sinemaya gidip bu filmi izlemek yerine Netflix almak daha mantıklı olacağı için Netflix aldım. Tenks Netflix.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt